Alanya

Yücel halcilerle bir araya geldi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, hal esnafının sorunlarını dinledi.

Yücel halcilerle bir araya geldi

11 Ekim 2016 21:09
-A

+A

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, hal esnafının sorunlarını dinledi. Başkan Yücel, Alanya Toptancı Hali’nde bulunan Hal Derneği’nde yönetimle kahvaltıda bir araya geldi. Hal Derneği’nde gerçekleşen buluşmaya Başkan Yücel’in yanısıra Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit, Ziraat Odası Başkanı Turgut Musluoğlu, Alanya Toptancı Hali Müdürü Halit Parlayüksel, Alanya Hal Derneği Başkanı Adem Kaya ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
YENİ HAL PROJESİ HAYIRLI OLSUN
Alanya Belediye Başkanı hal esnafının sorunları ve isteklerini dinlerken yönetim kurulu üyelerine şunları söyledi; “Alanya Belediyesi olarak şehrimizdeki her esnafın sorunları bizlerin önceliğidir. Sorunları çözüme kavuşturabilmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Esnaf huzurlu ve mutlu olursa şehrimiz de aynı şekilde huzurlu ve mutlu olur.” dedi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkler'de yapacağı yeni hal projesiyle ilgili de konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “İhalesi bugün yapılan yeni hal projesinin Alanyamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2726 Oy (%75)

  • Hayır : 931 Oy (%25)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE