Alanyaspor, Süper Lig’in 35. haftasında MKE Ankaragücü ile 3 Nisan Cuma günü deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına dün başladı. Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde Teknik Direktör Fatih Tekke gözetiminde yapılan antrenman ısınma çalışması ile başladı. Ardından 5’e 2 top kapma çalışması yapan futbolcular, antrenmanı dar alanda çift kale maçla tamamladı. Alanyaspor, hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla devam edecek.
30 Nisan 2024 Salı 11:19
![Alanyaspor Ankaragücü maçı hazırlıklarına başladı Alanyaspor Ankaragücü maçı hazırlıklarına başladı](https://www.haberalanya.com.tr/images/haberler/2024/04/alanyaspor_ankaragucu_maci_hazirliklarina_basladi_h355994_420be.jpeg)