Siyaset

Perinçek geliyor

Vatan Partisi Alanya İlçe Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu “Genel Başkanımız Dr Doğu Perinçek 27 Ekim Perşembe günü Saat 18.00’de Alanya Kültür Merkezi’nde konferans vermek üzere gelecektir.

Perinçek geliyor

23 Ekim 2016 21:29
-A

+A

Vatan Partisi Alanya İlçe Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu “Genel Başkanımız Dr Doğu Perinçek 27 Ekim Perşembe günü Saat 18.00’de Alanya Kültür Merkezi’nde konferans vermek üzere gelecektir. Tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz" dedi.  Ülkemizin zorlu bir dönemden geçtiği bu günlerde ABD, AB ve İsrail’in taşeronları üzerinden ülkemize ve milletimize yapılan ihanetlerin ardı arkası kesilmeden devam ediyor diyen Kurtoğlu “Bu ihanetler perdelenerek oluşturulmakta ancak bir zaman geçtikten sonra gerçek anlaşılmaktadır. Rus savaş uçağının ordumuz hava kuvvetleri içine sızmış Amerikancı FETÖ mensupları tarafından yapıldığı ve kerameti kendinden menkul devlet yöneticilerinin bu eylemi sahiplendikleri, milletimizin malumudur” şeklinde konuştu.
'ÇÖZÜM SÜRECİNİ HIZLANDIRDIK'
Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in Alanya’ya gelmesinden önce yapılan çalışmalar ve sonrası hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu’nun açıklamasının detayları şöyle; "Bölgemiz ekonomisine yıkım etkilerini beraberce yaşadığımız bu yıl bu zorlu süreçte Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek başkanlığında merkez yönetim kurulunun konuya hakim seçkin şahsiyetleri, milletimize yoğun ekonomik sıkıntılara sebep olan Rusya ambargosunun kaldırılması için seferber edilmiş, hükümetimizin bilgisi dahilinde yapılan bu girişimlerin sonucunda ambargonun zayıflatılması sağlanmış, bölgemizde kısmi bir rahatlama elde edilmiştir. Bu dönemde genel başkanımız Antalya bölgesine ziyaretlerde bulunmuş mağdur olan turizm ve yaş sebze-meyve üreticilerinin sektör temsilcileri ile toplantılar yaparak tespit edilen sorunları giderilmesi seferberliği başlatmıştır. Bizler Vatan Partisi Alanya İlçe Örgütü olarak Rus uçağının düşürülmesinin etkilerini ulusal düzlemde hiçbir yayın organının malum nedenlerle konunun önemini dile getirmekten kaçındıkları dönemde Ulusal Kanal’ı Alanya’ya getirip sektörün bütün temsilcilerine Kızılkule’de kurulan serbest kürsüde özgürce hiçbir kısıtlama yapılmadan konuya ilişkin görüşlerini canlı yayında ifade etmelerini sağladık. O günden sonra ülkemiz genelinde Rus uçağının başta Antalya –Alanya olmak üzere ekonominin tepesine düştüğü konuşularak konu gündeme oturtulmuş ve çözüm süreci hızlandırılmıştır. Sonuçta bu gün ki gelecek için ümit veren tablo oluşmuştur."
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

'HD sisteminden vazgeçilmeli'

'HD sisteminden vazgeçilmeli'

21:51 - 23 Ağustos 2017

'Antalya merkez sağın kalesidir'

'Antalya merkez sağın kalesidir'

23:23 - 22 Ağustos 2017

Türkdoğan'a Kırıkkale'den ziyaret

Türkdoğan'a Kırıkkale'den ziyaret

23:19 - 22 Ağustos 2017

'Sana da güle güle

'Sana da güle güle

20:13 - 21 Ağustos 2017

CHP'den 'liste' uyarısı

CHP'den 'liste' uyarısı

18:12 - 21 Ağustos 2017

Ak Parti'de kongre  tarihi: 23 Eylül

Ak Parti'de kongre tarihi: 23 Eylü…

20:08 - 21 Ağustos 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2773 Oy (%74)

  • Hayır : 951 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE

                  AYNA MAGAZİN