Alanya

Muhtarlar da sağlık için pedallayacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sağlık Bakanlığı işbirliği ile “ Sağlık için Pedalla “ projesi kapsamında Alanya’daki 102 Mahalle Muhtarına bisiklet dağıtımı gerçekleştirildi.

Muhtarlar da sağlık  için pedallayacak

10 Şubat 2017 20:01
-A

+AAlanya Atatürk Anıtı Önünde gerçekleştirilen törene Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ve mahalle muhtarları katıldı.
Törende bir konuşma yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak Antalya ve Alanya genelinde çok büyük yatırımlar yapmanın yanı sıra toplumumuza yönelik sosyal projelere hem destek veriyoruz hem de belediye olarak gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda Sağlık Bakanlığı’nın başlattığı           “ sağlık için pedalla “ sosyal sorumluluk projesine Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak tam destek veriyoruz. hem belediye birimlerinde çalışanlara hem de mahalle muhtarlarımıza bisiklet dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Daha önce 102 mahalle muhtarımıza bilgisayar hediye etmiştik. Şimdi de muhtarlarımızın bu sosyal projeye katkı sağlamalarını temin etmek amacıyla bisiklet dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Umarım başlatılan bu proje amacına ulaşır. şimdiden muhtarlarımıza bisikletleri hayırlı uğurlu olsun “ dedi.
“ Sağlık için Pedalla “ kampanyasına tam destek verdiklerini belirten muhtarlar ise, proje kapsamında kendilerine bisiklet veren Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Sağlık Bakanlığı’na teşekkür etti. Muhtarlar, “ Menderes Türel Başkanımız hem bölgemize yatırımlar yapıyor, hem de   sosyal projelere imza atıyor. Bu çalışmalarından ötürü kendisine çok teşekkür ediyoruz “ dedi.
Konuşmaların ardından Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, muhtarlara bisikletlerini dağıttı. Son derece mutlu olan muhtarlar bisikletleriyle tur attı. Tören sonunda Harputlu ve Güney, muhtarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Haberin Galerisi
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Tuna'dan 4T stratejisi

Tuna'dan 4T stratejisi

20:09 - 20 Ağustos 2017

İlk gününde  rekor kırdı!

İlk gününde rekor kırdı!

20:03 - 20 Ağustos 2017

Turizmin nasıl  geçtiği ortada

Turizmin nasıl geçtiği ortada

19:33 - 18 Ağustos 2017

Kurban satış  yerleri belirlendi

Kurban satış yerleri belirlendi

19:30 - 18 Ağustos 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2770 Oy (%74)

  • Hayır : 951 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE

                  AYNA MAGAZİN