Yaşam

İleri Excel Kursu İle Liderliğinizi Tescilleyin

Bir programdan çok, bir hesap tablosu olarak algılanan Excel, Türkiye’de ve dünyada oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

İleri Excel Kursu İle Liderliğinizi Tescilleyin

21 Ekim 2016 18:21
-A

+A

Bir programdan çok, bir hesap tablosu olarak algılanan Excel, Türkiye’de ve dünyada oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Her türlü sayısal veriyi tablo ve listeler aracılığı ile tutabilmenin yanında analiz yapma yeteneği de kazandıran kurs ile ileri Excel Kursu ile iç yerindeki verimliliğinizi de artırmış olacaksınız. Mesleğinde kendisini geliştirmek isteyen mühendis, muhasebe uzmanı, satış uzmanları, bankacı ve birçok alanda hesaplama işlemlerinden uzak olmayanlar kursa katılabilirler.  

Revit Kursu İhmale Gelmez
Yapı tasarım ve projelendirme eğitimleri içerisinde büyük bir yeri olan Revit Kursu, bir tasarım programının uzantısıdır. Revit kursuna katılarak, üretkenliğinizin yanında iş yerindeki veriminizi de artırabilirsiniz. Mimar, iç mimar, mimari alanda çalışan ve kendini yetiştirmek isteyen kişiler bu kursa kayıt yaptırabilirler. 

Photoshop Kursu İle Masa Üstü Yayıncılığa Geçin
Tasarım programları içerisinde ayrı bir yeri olan photoshop kursu ile program içinde kullanılması gereken komutların yanı sıra, efektleri ve diğer unsurları ile en doğru şekilde öğrenerek son derece geçerli bir mesleğin de kapılarını açmış olacaksınız. Mesleki eğitim kursları arasından ihtiyacınız olanı seçip bu yolda ilerlemek için başlangıç noktanız; biladim.com internet sitesi olsun.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2891 Oy (%72)

  • Hayır : 1136 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE