Siyaset

Gündoğdu'dan anlamlı mesaj

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yeni "Evet" sloganının yer aldığı not kağıdını paylaşan Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu, "Bu ülke için yeminimiz var. Vazgeçilmez" mesajı verdi.

Gündoğdu'dan anlamlı mesaj

15 Şubat 2017 21:42
-A

+AAlanya Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu, sosyal medya hesabında anlamlı bir paylaşımda bulundu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 16 Nisan'da yapılacak Anayasa Referandumu öncesi Devlet kelimesindeki D ile V harfinin üzerini çizip "Evet" kelimesini yazarak ortaya çıkardığı referandum sloganı, üzerinde kendi isminin yazılı olduğu bir dolmakalemle paylaşan Abil Gündoğdu, "Bu ülke için yeminimiz var. Vazgeçilmez" dedi. Türkiye'nin tekrar bir kaos, kriz ve darbe çağrısına tahammülünün olmadığını söyleyen Gündoğdu, "MHP, böyle misyonu olan bir partidir. Bazı konular vardır ki siyasetin üstünde düşünmek gerekir. Devletin bekası ve milli güvenlik gibi. Çok yönlü düşünüldüğünde Türk milletine, Türkiye Cumhuriyeti devletine aykırı olacak her şeyi düşünmek mecburiyetindeyiz. Türkiye gerçeği bizim için her şeyden daha önemlidir. Bu nedenle bu ülke için yeminimiz var. Vazgeçilmez" diye konuştu.
'FAKÜLTELER BİZİM'
Öte yandan ekibiyle birlikte Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Ülkü Ocakları Teşkilatı ve Konsey Başkanlığı'nı ziyaret eden Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu, planlanan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Gündoğdu, "Dün FETÖ'cü ve teröristlere karşı daima dik duran vatansever, milliyetçi ve ülkücü öğrenci kardeşlerimiz her türlü zillete karşı daima dimdik ayakta duracaktır. Ferman Başbuğ'un, fakülteler bizimdir" dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2844 Oy (%74)

  • Hayır : 974 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE