Siyaset

CHP gençliğinde görev değişimi

CHP gençliğinde  görev değişimi

28 Kasım 2017 20:30
-A

+A

CHP Alanya İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları’nda dün görev değişimi yaşandı. Aday olmayacağını açıklayan mevcut gençlik kolları başkanı Ozan Sayın görevini Çağdaş Erdem’e devir etti. 
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları’nda değişim yaşandı. Daha önce aday olmayacağını açıklayan Gençlik Kolları Başkanı Ozan Sayın’ın yerine Çağdaş Erdem tek liste ile seçime girdi ve oyların tamamını alarak CHP’nin yeni gençlik kolları başkanı oldu. Dün İlçe Teşkilatı’nda saat 12.00’da gerçekleştirilen gençlik kongreye CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, CHP’li Meclis üyeleri Erkan Demirci ve Gökhan Sipahioğlu’nun yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurulda sonra divan oluşturuldu. Daha sonra bir konuşma yapan Gençlik Kolları Başkan Adayı Çağdaş Erdem,  "Türkiye'nin ilk partisi olan CHP'de gençlik kolları halkevlerinin kapatılması sonrasında ortaya çıkmıştır. 1954'te gençlik kolları genel merkeze bağlı olarak örgütlenmiştir. İktidarın halkın boğazında sıkılan bir ilmek olduğu bir dönemdeyiz. Bu zorlu süreçte kendimizi anlatmalıyız. Kimsenin cumhuriyeti yıkmasına izin vermeyeceğiz" dedi. Erdem'im konuşmasının ardından gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri partililere tanıtıldı. Üyelerin tanıtılmasından sonra oy kullanma işlemine geçildi. Seçimde Çağdaş Erdem oyların tamamını alarak Gençli Kolları Başkanı seçildi.
İŞTE ERDEM’İN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Çağdaş Erdem’in yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluştu: Tekin Uygur, Öner Çelik, İdris Okyanus, Doğacan Çetiner, Mustafa Nural, Elif Baykara, İhsan Yılmaz, Ceren Yalıner, Çiğdem Deniz Erol, Hafize Demirel, Rafet Tinaztepe, İrem Yerlioğlu, Ali Zavlak, Deniz Cıvdır.” – Mert CANTÜRK 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2919 Oy (%67)

  • Hayır : 1418 Oy (%33)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE