Antalya

Batı Antalyalı gençler Eskişehir’de

Batı Antalya Gençlik Platformu (BAGP), İstanbul ve Ankara'nın ardından Eskişehir'de de Batı Antalyalı gençlerle bir araya geldi.

Batı Antalyalı gençler Eskişehir’de

8 Kasım 2016 23:10
-A

+A

Batı Antalya Gençlik Platformu (BAGP), İstanbul ve Ankara'nın ardından Eskişehir'de de Batı Antalyalı gençlerle bir araya geldi.
Anadolu ve Osman Gazi üniversitelerinde okuyan Antalyalı gençler, akşam yemeği eşliğinde toplanarak özlem giderdiler. Toplantıda BAGP kurucularından İsa Acar, daha önce İstanbul, Ankara ve Antalyalı gençlerle birçok etkinlikte bir araya geldiklerini ve Eskişehir’de olmaktan dolayı da mutlu olduklarını ifade etti.
Aynı havayı solumuş ve aynı kültürde yetişmiş insanların, farklı bir şehirde bir araya gelmesinin üniversite eğitimini gören gençleri motive ettiğine değinen Acar, “Gençlerle bir masa etrafında memleketimizi konuşmak, bizi biz yapan değerler eşliğinde etkinlikler düzenlemek Batı Antalya Gençlik Platformu'nun temel hedeflerinden bir tanesidir. Heyecanımız, samimiyetimiz daim oldukça daha nice etkinlikler gerçekleştireceğimizden kuşkumuz yok. Yeter ki bir olalım, iri olalım, diri olalım. İlerleyen zaman diliminde ülkemizin muhtelif yerlerinde bu tip buluşmalar gerçekleştirmek istiyoruz” diye konuştu.
Toplantıda konuşan Mustafa Çiftcioğlu, Ömer Aydil ve Hatice Büşra Yavuz da, birlikteliklerinin daim olması temennisinde bulundular. Gençler daha sonra, gelecek zaman dilimi içerinde yapılabilecek etkinlikler hakkında görüş alışverişinde bulundular.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1098 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE