Asayiş

830 gram esrar ele geçirildi

Alanya Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürlüğü, ilçe genelinde faaliyet gösteren ve uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs ve organizasyonlara yönelik, operasyon düzenlendi.

 830 gram esrar ele geçirildi

27 Ekim 2016 08:18
-A

+A

Alanya Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürlüğü, ilçe genelinde faaliyet gösteren ve uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs ve organizasyonlara yönelik, operasyon düzenlendi. Uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs ve organizasyonlara yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; 830 gram esrar maddesi, 4 adet tıbbi eldiven, 21 adet şeffaf poşet, 1 adet hassas terazi ele geçirilmiştir. Şahıs hakkında alman talimat gereği “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçu kapsamında adli işlem başlatıldı. Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı’na çıkarılan şahıs, sevk edildiği mahkemece tutuklandı.
Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce ilçede uyuşturucu madde imali, ticareti yapan şahıs ve organizasyonlara yönelik gerçekleştirilen operasyonlar hassasiyetle ve titizlikle devam ediyor. Bu mücadelede, vatandaşlardan alınan büyük desteğin güvenlik güçlerini son derece memnun ettiği ve motivasyon kaynağı olduğu vurgulandı.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2853 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE