Alanya

‘Kadına yönelik şiddet suçtur!’

Alanya Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Siyasi Parti Kadın Kolları, 25 Kasım ‘Kadına Yönelik Şiddeti Kınama Günü’ ve 5 Aralık Kadın Hakları Günü planlamasıyla ilgili Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret ettiler.

‘Kadına yönelik  şiddet suçtur!’

24 Kasım 2016 23:13
-A

+A

KAYMAKAMLIKTA GÜNDEM ‘KADIN HAKLARI GÜNÜ’
Alanya Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Siyasi Parti Kadın Kolları, 25 Kasım ‘Kadına Yönelik Şiddeti Kınama Günü’ ve 5 Aralık Kadın Hakları Günü planlamasıyla ilgili Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret ettiler. Kaymakam Tanrıseven, “Alanya Kent Konseyi ve diğer seçilmiş kadınların çalışmalarından gurur duyuyorum” dedi.
Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Siyasi Parti Kadın Kolları Başkanları, Kadın Dernek Başkanları ve Alanya Kanal A Televizyonu Haber Müdürü Gaye Coşkun, Kaymakam Tanrıseven’i makamında ziyaret ederek, 25 Kasım ‘Kadına Yönelik Şiddeti Kınama Günü’ ve 5 Aralık Kadın Hakları Günü planlamasıyla ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.
Alanya Kaymakamlığı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Çelik’in de hazır bulunduğu ziyarette; Kadına Yönelik Şiddeti Kınama Günü ve Kadın Hakları Günü ile ilgili yapacakları faaliyetler hakkında Kaymakam Tanrıseven’e bilgi veren Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, “Sayın Kaymakamımız öncülüğünde bu senede çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz. Bu etkinlikler öncesinde Kaymakam Beye bilgi vermek istedik. Her konuda desteklerini esirgemeyen ve yanımızda görmekten mutluluk ve gurur duyduğumuz Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyorum” dedi.

‘KADINLARIMIZIN ÇALIŞMALARINDAN GURUR DUYUYORUM’
Alanya Kent Konseyinin çalışmalarından dolayı gurur duyduğunu ifade eden Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, “Alanya Kent Konseyinin çalışmalarını takdir ediyorum. Kadınlarımızın çalışmalarında her türlü desteği veriyoruz. Yapacağınız etkinliklerde beraber çalışıldığı takdirde daha çok kitleye ulaşacağımızı düşünüyorum. Projelerinizi ve yapacağınız çalışmaları destekliyorum. Yapacağınız etkinliklerde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı her türlü desteği verecek” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1098 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE