Süper Lig’in 16. haftası erteleme maçında, MKE Ankaragücü’nü konuk edecek olan Alanyaspor hazırlıklarını tamamladı. Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde, Teknik Direktör Fatih Tekke yönetiminde yapılan antrenman ısınma çalışmalarıyla başladı. Daha sonra iki grup halinde 5’e 2 top kapma çalışması ile devam eden antrenman, taktik çalışmalarıyla sona erdi. Antrenman öncesi kaleci antrenörlerinden Mehmet Altundal’ın doğum günü kutlandı. Süper Lig’de 21 puanla 11. sırada yer alan Alanyaspor, bugün sahasında saat 17.00’de, MKE Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek.
09 Ocak 2024 Salı 10:56
![Kritik maç bugün Kritik maç bugün](https://www.haberalanya.com.tr/images/haberler/2024/01/kritik_mac_bugun_h355000_ebeaf.jpg)