Alanya Kestelspor, devre arası transfer sezonunun ilk bombalarını dün akşam saatlerinde patlattı. Mavi beyazlı ekip, Kasımpaşa'dan kaleci Murat Can Yıldız, Beşiktaş'tan eski Alanyasporlu savunma oyuncusu Ahmet Gülay ve TFF 2. Lig ekiplerinden Zonguldak Kömürspor'dan hücum oyuncusu Ozan Karabacak'ı renklerine bağladı. Kulüpten yapılan açıklamada; "Futbolcularımıza ve camiamıza hayırlı olsun" ifadeleri kullanıldı.
20 Ocak 2024 Cumartesi 11:15
![Kestel'den transfer şov Kestel'den transfer şov](https://www.haberalanya.com.tr/images/haberler/2024/01/kestel_den_transfer_sov_h355094_b9fd7.jpeg)