İşte son seçimden bu yana Antalya'daki çarpıcı değişim!
2024 Antalya yerel seçimlerinde ise sonuç dramatik ölçüde değişti. Antalya'da, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin resmi olmayan sonuçlarına göre Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na, oyların yüzde 48,60'ını alan mevcut başkan CHP'li Muhittin Böcek seçildi. 19 ilçedeki belediye başkanlıklarında ise CHP 15, AK Parti 3, DP 1 belediye başkanlığı kazandı.
01 Nisan 2024 Pazartesi 12:14
![Son seçimden sonra Antalya'daki değişim! Son seçimden sonra Antalya'daki değişim!](https://www.haberalanya.com.tr/images/haberler/2024/04/son_secimden_sonra_antalya_daki_degisim_h355791_373aa.jpg)