Siyaset

SAHAYA İNİYORLAR

AK Parti İlçe Başkanı Berberoğlu, nisan ayında yapılması planlanan partili cumhurbaşkanlığı getiren yeni anayasa referandumu için 8 Şubat Çarşamba günü Başbakan Yıldırım başkanlığında Ankara'da yapılacak olan ilçe başkanları toplantısının ardından Alanya'da referandum startını vereceklerini söyledi.

SAHAYA  İNİYORLAR

5 Şubat 2017 20:41
-A

+A

8 ŞUBAT’TA BAŞLIYOR
Partili Cumhurbaşkanlığı getirecek olan yeni anayasa için nisan ayında yapılması planan referandum hazırlıkları sürüyor. Bu değişikliğe ‘Evet’ veya ‘Hayır’ diyenler gerekçelerini anlatmaya devam ediyor. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Alanya'da referandum startını 8 Şubat'ta vereceklerini açıkladı. Çalışmalar hakkında konuşan Berberoğlu, “Gece uyumayacağız, gündüz oturmayacağız. Gerekirse yemek bile yemeyeceğiz” diye konuştu.

KAPTANIMIZ ÇAVUŞOĞLU
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun kaptanlığında Alanya'da 7 milletvekiliyle sahada olacaklarını açıklayan Berberoğlu, “Bugün Türkiye üzerinde oynanan oyunları bozmak için Türkiye'nin yeni anayasayı çıkarması, Türkiye'yi yönetenlerin daha güçlü olması gerekiyor. Ve yeni anayasa ile birlikte Türkiyemiz daha da güçlenecek, bu ülkeyi yönetenlerin eli daha da kuvvetlenecektir” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2854 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE