Antalya

Ayın polisi seçildiler

Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz Kasım ayında başlatılan ' Ayın Polisi' projesine elde ettikleri başarılarından dolayı Alanya'dan 2 polis memuru dahil oldu.

Ayın polisi seçildiler

7 Şubat 2017 21:23
-A

+AAntalya'da 'Ayın Personeli' olarak seçilen polis memurları ödüllendirildi. Ödül alanlar arasında Alanya'dan da 2 polis memuru bulunuyor. Ayın Polisi olarak seçilen Asayiş Büro Amirliğinde görevli İrfan Bel ile Engin Yücer teşekkür belgelerini İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’dan aldılar. İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımı ile düzenlenen törende teşekkür belgesinin yanı sıra ödül alan personele 1’er adet çeyrek altın verildi.
Ödüllendirmelere ilişkin il emniyet müdürlüğünden yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi. Görevi boyunca toplumun huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlamak için canını hiçe sayarak görev yapmakta olan tüm personelimizin mesleğini daha profesyonelce yürütmelerini, daha başarılı olmalarını ve göstermiş oldukları başarıda devamlılıklarını sağlamak, moral ve motivasyonlarını yükseltmek amacıyla olağanüstü gayret ve çalışmaları sonucu emsallerine göre başarılı görev yapan personeller arasından ilimizde 2016 Yılı Kasım ayından itibaren her ay “Ayın Polisi”, yıl sonu itibariyle de Ayın Polisleri olarak seçilenler arasından “Yılın Polisi” seçileceği bildirilmişti denildi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2849 Oy (%74)

  • Hayır : 976 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE