Yaşam

Araç Kiralamanın Yükselen Yıldızı: Kıbrıs Rent a Car

Araç Kiralamanın Yükselen Yıldızı: Kıbrıs Rent a Car

12 Şubat 2017 12:50
-A

+A

 
Her yıl yüzbinlerce insanın ziyaret ettiği Kıbrıs özellikle eğitim ve turizm alanında ciddi yoğunluk yaşıyor. Bölgenin ana gelir kaynağı turizm olsa da çok sayıda üniversitenin açılması ile birlikte bölgeye yapılan yatırımlar artıyor. Her geçen gün gelişen ve büyüyen bir ülke olan Kıbrıs’ın özellikle hizmet sektöründe artan ihtiyaçları arasında rent a car da yer alıyor. Bölgeye kısa ya da uzun süreli gelen ziyaretçilerin hızlı ve konforlu ulaşım seçenekleri arasında yer alan araç kiralama hizmetleri oldukça fazla tercih ediliyor.
 
Yenilenmenin Kaçınılmazlığı
 
Kıbrıs Rent a Car her zaman yenilenen yüzü ve artan hizmet kalitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Teslimat noktaları, filosu, 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri ve her an sağladığı destekler ile dikkat çeken firmanın sahip olduğu deneyim de takdir toplamasını sağlıyor.

Kıbrıs Rent a Car sürekli yenilenen filosu ile her zaman üst düzey hizmet sunmaktadır. Firmanın kiralık araç filosunda her zaman son model, konforlu ve güvenilir araçlar yer almaktadır. Euro NCap testlerinden başarı ile çıkan, iç tasarımı uzun yolculuklarda bile yüksek konfor sunan, yakıt tasarrufu yüksek ve oldukça şık araçları filosuna katan firmanın isteğe göre daha üst segment araçlarını da filoda bulmak mümkün oluyor. Herkese ve her bütçeye hitap eden çözümler sunan firmanın hizmet kalitesi de araç kalitesi ile yarış içinde olduğundan dolayı dikkat çekiyor.
 
Çabuk Ulaşın, Hızlı Sonuç Alın
 
Kıbrıs Rent a Car 7/24 ulaşılabilir müşteri temsilcileri sayesinde kesintisiz hizmet veriyor. İstediğiniz her an sorularınıza cevap veren ve araç kiralama hizmetinden maksimum verim almanızı sağlayan müşteri temsilcileri kiralama sürecini oldukça kolay bir hale getiriyor.

Kıbrıs araç kiralama hizmetleri hakkında merak edilen soruların cevaplarını detaylı bir şekilde veren firma ayrıca araç kiralamak için ihtiyacınız olan her şeyi de süreç öncesinde belirtiyor. Araç kiralama işlemlerinde son anda ortaya çıkan aksiliklerin ne kadar can sıkıcı olduğunu bilen firma tüm önemlerini bu aksilikleri ortadan kaldırmak amacıyla alıyor. Firmanın bilgilendirme odaklı hizmetleri ve araç tesliminde sunduğu kolaylıklar araç kiralama sürecinin oldukça konforlu ilerlemesine sebep oluyor. Ercan Havalimanı ve Girne Limanı başta olmak üzere çok sayıda araç teslim noktası bulunan firma Kıbrıs’a gelen yolcuların kesintisiz bir şekilde seyahatlerine devam etmeleri için çalışıyor. Araç teslim etmeyi de kolaylaştıran firma her ziyaretçinin yüksek memnuniyet ile Kıbrıs’tan ayrılması için çaba harcıyor.

Kıbrıs Rent a Car
www.kibrisrentacar.com
 
 
 
 
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Haberlerden Haberiniz Olsun

Haberlerden Haberiniz Olsun

20:46 - 3 Ocak 2017

Kusursuz Cilt İçin Ottoman Body

Kusursuz Cilt İçin Ottoman Body

21:26 - 24 Nisan 2017

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

11:23 - 23 Nisan 2017

Banko Kuponlar

Banko Kuponlar

13:04 - 21 Nisan 2017

Yüzükler

Yüzükler

09:44 - 21 Nisan 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2563 Oy (%74)

  • Hayır : 918 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE