Siyaset

'Sorunlar halledilmiş olacak'

Son bir haftadır Alanya'da temaslarını sürdüren Ak Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, yılbaşı gününde Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimini ziyaret etti. Çelik, ziyarette yapılan çalışmalarla ilgili Koordinatör Hüseyin Güney'den bilgi aldı.

'Sorunlar halledilmiş olacak'

1 Ocak 2017 20:40
-A

+A


Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimini ziyaret etti. Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Mecek ile birlikte Alanya Hizmet Birimi’ne gelen Çelik’i Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ ve Birim Amirleri kapıda karşıladı. Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Büyükşehir’in Alanya’daki çalışmaları, yatırımları ve yapılacak projeler hakkında Milletvekili Çelik’e ayrıntılı bilgiler verdi. Asat’ın su ve kanalizasyon yatırımları ile Alanya’da son iki yılda Alanya’ya önemli hizmetler yaptığını belirten Güney, “ Toptancı Hali’nin temelini attık, Ak Köprü tamamlandı. Şubat ayında açmayı planlıyoruz. Kadınlar Plajı’nın temelini attık. Çevre Yolu’nun yapımına başlandı. Telekom ve Hasbahçe Kavşaklarının katlı kavşak çalışmalarına 2017’de başlıyoruz. Bunun yanında asfalt, mezarlıklarda çalışmalar ve diğer rutin hizmetlerimiz devam ediyor" dedi.
'ÇALIŞMALARA DESTEK VERİYORUZ'
Milletvekili Sena Nur Çelik de konuşmasında, "Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin hem kırsalda hem de şehir merkezinde Alanya’ya önemli hizmetler yaptığını belirterek, bir çok sorun halledildi. Devam eden projeler var. Bizlerde bunlara destek veriyoruz. Önümüzdeki birkaç yıl içinde Alanya’nın bir çok sorunu halledilmiş olacak. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel ve Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ve ekibine teşekkür ediyorum “dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

CHP çalışmalara hız verdi

CHP çalışmalara hız verdi

20:57 - 21 Şubat 2017

'Yeni bir bahar başlayacak'

'Yeni bir bahar başlayacak'

20:56 - 21 Şubat 2017

Alanya DSP moral depoladı

Alanya DSP moral depoladı

20:52 - 21 Şubat 2017

'KKTC milli meselemizdir'

'KKTC milli meselemizdir'

20:51 - 21 Şubat 2017

Paşayeva'dan anlamlı ziyaret

Paşayeva'dan anlamlı ziyaret

21:23 - 20 Şubat 2017

'Demokraside küsmece olmaz'

'Demokraside küsmece olmaz'

20:22 - 20 Şubat 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2490 Oy (%73)

  • Hayır : 903 Oy (%27)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE