Belediye

YOLLARA BAKIM

YOLLARA BAKIM

17 Eylül 2017 20:05
-A

+A

Antalya BŞB ekipleri, Alanya merkez ve kırsalda yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.  Elikesik yolunun birkaç noktasında ağır tonajlı araçların geçmesi ve zemindeki sorunlar nedeniyle bozulan yerlerde bakım ve onarım çalışması yapıldı. 25 metrelik yolda da bakım ve onarım çalışmaları devam etti. 
 
BOZULAN YOLLAR YENİLENDİ
Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ve Kırsal alan ekipleri Alanya’nın farklı noktalarındaki yol bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda sıcak asfaltla kaplanan Elikesik yolunun birkaç noktasında gerek ağır tonajlı araçların geçmesi, gerekse zemindeki sorunlar nedeniyle bozulan yerlerde bakım ve onarım çalışması yapıldı. Büyükşehir ekipleri, ilk olarak yolun bozuk olan noktalarını iş makineleriyle temizledi ve alt yapısını düzenledi. Ekipler alt yapısı tamamlanan yolu sıcak asfalt ile kapladı.

MERKEZDE DE BAKIM YAPILDI
Çalışmaları yerinde takip eden Elikesik Mahallesi Muhtarı Yusuf Boz, “Mahalle halkı ve bizim taleplerimizi değerlendiren ve yolumuza gerekli bakımı yapan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’e teşekkür ediyorum” dedi. Büyükşehir ekipleri, 25 Metrelik yolda da bakım ve onarım çalışmaları başlatıldı. Ekipler ilk olarak bozuk olan noktaları iş araçları yardımıyla düzenleyip asfalta hazır hale getirdi.  Ardından açılan noktalar ise sıcak asfalt ile kaplandı.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1104 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE