Sağlık

Yeni hastanede ilk bebek heyecanı

Yeni hastanede  ilk bebek heyecanı

5 Aralık 2017 20:45
-A

+A

Pazartesi günü hastaların hizmetine açılan ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yeni binasında, bebek heyecanı yaşandı.
 
4 Aralık Pazartesi günü saat 20.10 da dünyaya gözlerini açan Mazlum bebek hastanenin maskotu oldu. Emine ve Seyfettin Akın çiftinin 4. bebeği olan Mazlum bebeğin ilk ziyaretçileri ise hastane yönetimi oldu. Genç çifti hastane yönetimi tebrik ederek mutluluklar diledi. 
Anne Emine Akın , doğumun ardından doğumhanede bebeğini görünce bütün ağrılarının gittiğini söyledi. Akın “Bebeğimi görünce hiç bir ağrım kalmadı, çok mutluyum. Yeni hastanemizin ilk annesi olmak bana nasip oldu. Doktorum Kadın Doğum Uz. Özgür Özer, Hastane Başhekimi Dr. Tevfik Yazan, hastane yönetimi ve tüm sağlık çalışanlarına ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Doğumu gerçekleştiren Kadın Doğum Uz. Dr. Özgür Özer ise “Yeni hastanemizin ilk doğumunu yaptırmak bana nasip oldu. Hastamızın da bebeğimizin de durumu oldukça iyi. Yeni hastanemizde inşallah ekibimizle birlikte daha nice güzel mutluluklara, doğumlara, sevinçlere şahit olacağız” dedi. Hastane Başhekimi Dr. Tevfik Yazan yeni hastanenin şans meleğinin Mazlum bebek olduğunu söyledi. Dr. Tevfik Yazan, “Dünyaya gözlerini açarak merhaba diyen Mazlum bebek bizim yeni hastanemizin de şansıdır. Bizler de yeni yerimizde yeni binamızda ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hastalarımıza hizmet vereceğiz. İnşallah burada daha birçok güzel anlara şahitlik edeceğiz” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2919 Oy (%67)

  • Hayır : 1418 Oy (%33)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE