Alanya

Yangın mağdurlarına yardım eli uzatıldı

Yangın mağdurlarına  yardım eli uzatıldı

12 Temmuz 2017 02:58
-A

+A

30 Haziran tarihinde Demirtaş Vadisi’nde bulunan Sapadere Mahallesi’nde çıkan ve kısa sürede büyüyerek Fakırcalı ve Tırılar Mahallesi’nde de etkili olan yangında evleri yanan ya da hasar gören 12 aileye Antalya Büyükşehir Belediyesi yardım elini uzattı.  
 
Bilindiği gibi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ilgili birim sorumlularıyla yangın yerinde incelemede bulunmuş vatandaşlarımıza destek ve moral vermiş, “ devletimiz tüm kurumlarıyla vatandaşlarımızın yanındadır. Kısa sürede yaraları hep birlikte saracağız.  Bundan kimsenin şüphesi olmasın “ demişti. Türel’in bu açıklamalarının ardından Büyükşehir Belediyesi sosyal kurumları bölgede gerekli çalışmayı yapmıştı. 
Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi elemanları tarafından yapılan inceleme sonucu Sapadere, Tırılar ve Fakırcalı Mahallelerinde evleri yanan ya da zarar gören 12 aileye 34 bin lira para, ikişer kanepe, battaniye ve halı ayrıca yatalak 4 hasta için de hasta yatağı gönderildi. Yardımlar kısa sürede ailelere teslim edilirken, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel ve ilgili birimlerimizle yangın bölgesinde çalıştık ve vatandaşlarımızın yanında yer aldık. Tespitler sonucu vatandaşlarımızın yaralarını sarmaya yönelik çalışmalar yaptık. Para ve ayni yardımlarla destek olmaya çalıştık. Kısa sürede bu desteği gönderen Başkanımız Menderes Türel’e teşekkür ediyor. Yangında zarar gören vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun diyor. Her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum" dedi. 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

REKOR KIRACAĞIZ

REKOR KIRACAĞIZ

20:05 - 20 Kasım 2017

İlk ziyaret Harputlu’ya

İlk ziyaret Harputlu’ya

19:57 - 19 Kasım 2017

THD’den önemli duyuru

THD’den önemli duyuru

19:55 - 19 Kasım 2017

Yücel'e pankartlı teşekkür

Yücel'e pankartlı teşekkür

19:48 - 19 Kasım 2017

Sanat sergisine yoğun ilgi

Sanat sergisine yoğun ilgi

19:15 - 19 Kasım 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2891 Oy (%72)

  • Hayır : 1131 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE