Yaşam

Yabancı Filmler Nereden İzlenebilir?

Yabancı Filmler Nereden İzlenebilir?

15 Kasım 2016 09:41
-A

+A

Yerli filmlerin gösterimini yapan çok sayıda internet sitesi yer alıyor. Birçok kez yerli filmlere ulaşmak bu sebeple daha kolay oluyor. Ancak kişiler yabancı filmlere ulaşmak istediklerinde sorunlar başlıyor. Kişiler bu aşamada sorun yaşamamak için kaliteli sitelere yöneliyorlar. Eğer bünyesinde binlerce film bulunduran kaliteli bir site bulurlarsa aradıkları filmi de kısa süre içerisinde site üzerinden bulabiliyorlar. Böylece rahatlıkla yabancı filmleri izlemeye başlıyorlar. Yabancı filmler için de yerli filmlerde olduğu gibi full film izle ya da parçalar halinde film izleme seçeneği yer alıyor. İsterse kişiler tek parça halinde yer alan filmi rahatlıkla takip edebilirken istediklerinde farklı parçalar halinde takılma problemi yaşamadan izleme imkânı bulabiliyorlar.
 
Yerli Filmler Ne Kadar Sürede İnternet Sitesine Yükleniyor?
Filmleri sinemada izleme şansı bulamayan kişiler biran önce site üzerinden filmlerin yayınlanmasını bekliyorlar. Genel olarak artık ülkemizde filmler sinemadan indikten birkaç hafta içerisinde site üzerinden gösterilmeye başlanıyor. Bu doğrultuda kişiler sinemadan inen filmleri rahatlıkla aynı ayın içerisinde internet sitesinden izliyorlar. Türk filmlerinde altyazı kullanılmadığından altyazı kayması gibi problemlere dikkat edilmesi de gerekmiyor. Ancak bazı filmlerde ses kayması yaşanabiliyor. Filmtadim.com sitesine giren kişiler rahatlıkla tüm filmleri böyle problemler olmadan takip edebilirler. Bu doğrultuda sürekli olarak sitenin yöneticileri bu durumları kontrol ederek hatasız bir sunum için uğraş veriyorlar.
 
Film İzlemek İçin Ekstra Bir İşlem Yapmak Gerekiyor mu?
Eski dönemlerde yayında olan siteler, filmleri izleyebilmek için kullanıcılarından üyelik talebinde bulunuyorlardı. Özellikle üyelikleri ücretli olan sitelerden film izlemek için de kişiler bu ücretleri ödemek zorunda kaldığı dönemler oldu. Ancak artık böyle bir durum söz konusu dahi olmuyor. Artık filmler izlemek için kişilerden ücretsiz üyelik talep eden siteler dahi tercih edilmiyor. Bu sitelerin yerine kişiler herhangi bir üyelik ya da ücret talep etmeyen sitelere yöneliyorlar. Bu siteler üzerinden kişiler yalnızca filmlerin arama işlemini gerçekleştiriyor ve sonrasında bu filmleri izlemeye başlıyorlar. Hiçbir sorun yaşamadan filmleri tamamlayan kişilerin bir daha ki film izleme dönemlerinde farklı bir site aramasına gerek olmuyor.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Kusursuz Cilt İçin Ottoman Body

Kusursuz Cilt İçin Ottoman Body

21:26 - 24 Nisan 2017

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

11:23 - 23 Nisan 2017

Banko Kuponlar

Banko Kuponlar

13:04 - 21 Nisan 2017

Yüzükler

Yüzükler

09:44 - 21 Nisan 2017

Çakmak Ve Sigara Çeşitleri

Çakmak Ve Sigara Çeşitleri

18:19 - 15 Nisan 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2559 Oy (%74)

  • Hayır : 918 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE