Yaşam

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım Nedir?

6 Ocak 2017 12:09
-A

+A


Web tasarım internet üzerinden erişilebilecek sayfaların tasarımını yapar.  Web tasarımı yaparken düzen, renk, grafik, font, içerik gibi unsurlara dikkat edilmelidir. Web sayfasından kullanılacak metinler ve grafikler belirli bir düzen içerisinde olmalı. Bu metinler kullanıcının en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayacak şekilde düzenlenmeli. Renk seçeneklerinde ise web sitesinin amacına ve müşterinin isteklerine göre hareket edilmelidir. Grafikler, logolar, fotoğraflar ve simgeler web sayfası için oldukça önemlidir. Bunlar müşterinin görsel olarak etkilenmesini sağlar. Web sayfasında kullanılan yazının fontu da içeriği kadar önemlidir.

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım ajansı sayesinde istediğiniz web sayfasını rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Bu tür web tasarımı ajanslarına sadece web sayfasının ne için kullanacağı, ne tip müşterilerin bu web sayfasıyla ilgilendiği hakkında kısaca bilgi verirsiniz. Bu ajanslarda sizin istekleriniz doğrultusunda web sayfası hazırlarlar.

İstanbul Web Tasarım Ajansları

İstanbul web tasarım ajansları aracılığı ile istediğiniz web sitesini tasarlayabilirsiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda sizin için en uygun web sitesini tasarlar. Bu gibi bilgilere ayrıntılı olarak probilsis.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2854 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE