Siyaset

Vatan'dan Saadet'e ziyaret

Vatan Partisi İlçe Teşkilatı Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu, yönetimiyle birlikte Saadet Partisi İlçe Başkanı Arif Gülşen’i ziyaret etti.

Vatan'dan Saadet'e ziyaret

7 Şubat 2017 21:47
-A

+A

Ziyaretle ilgili değerlendirme yapan Kurtoğlu, "Ülkemizin bu zor döneminde emperyalizm tarafından dayatılan projelere karşı hep birlikte mücadele edilmeli” dedi. İki yıl sonra yürürlüğe girecek olan Anayasa değişikliğinin 60 gün referandum savaşlarına neden olacağını ifade eden Kurtoğlu “Türkiye’nin üzerine bombalar atılıyor. Türk Ordusu sınır ötesinde savaşıyor. Polis bombaların üzerine atılıyor. Geçim derdi gelmiş kapıya dayanmış. Ve Türkiye bütün bu yakıcı sorunları bir kenara bırakıp iki yıl sonra yürürlüğe girecek Anayasa değişikliği için, 60 gün savaşları başlatılıyor. Bunun için bütün vatanseverlerle birlikte hareket edilmeli ve hayır için çalışılmalıdır” dedi.
'DESTEKLEMİYORUZ'
Saadet Partisi İlçe Başkanı Arif Gülşen de “Günün gerekleri bu anayasa değişikliğini gereksiz kılıyor” diyerek sözlerine şöyle devam etti. Milletin birliğini bozacak olan bu Anayasa değişikliği girişimi desteklemiyoruz. Ülkemizin birliği, beraberliği için milli olan her çalışmanın yanında oluruz. Bu ülkeyi Siyonistlerden ve emperyalizmden Milli Görüşçüler, Milliyetçiler ve Vatansever solcular kurtaracaktır" diye konuştu. - Mert CANTÜRK
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2844 Oy (%74)

  • Hayır : 974 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE