Antalya

Vali Karaloğlu’ndan 3 dilde turizm tanıtımı

Vali Karaloğlu’ndan  3 dilde turizm tanıtımı

27 Ağustos 2017 19:34
-A

+A

Her fırsatta turizm destinasyonu ve alternatif turizm vurgusu yapan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, sosyal medya hesabından 3 dilde Antalya’nın güzelliklerine dikkat çekiyor. Kemer’in Göynük Kanyonu’nda incelemelerde bulunan Vali Karaloğlu, burada da suya girdiği fotoğrafı paylaşıp Türkçe ve Almanca olarak “Sahilde sıcaktan ve nemden bunalanlar Göynük Kanyonu sizi bekler” diye yazdı.
Antalya’nın tanıtımı, turizm destinasyonu ve alternatif turizm vurgusunu her fırsatta dile getiren Antalya Valisi Münir Karaloğlu, eşi ve çocuklarıyla gittiği Kemer’de sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla Antalya’nın güzelliklerine dikkat çekti. Vali Karaloğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafları Türkçe, Almanca ve İngilizce olmak üzere 3 dilde paylaştı.
Vali Karaloğlu, Antalya’nın Kemer ilçesine eşi ve çocuklarıyla yaptığı gezide “Antalya’nın sadece kum, deniz ve güneşten ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz” paylaşımını İngilizce ve Almanca yaptı. Daha sonra Kemer’in Göynük Kanyonu’nda suya giren Vali Münir Karaloğlu, burada da Türkçe ve Almanca olarak “Sahilde sıcaktan ve nemden bunalanlar Göynük Kanyonu sizi bekler” paylaşımında bulundu. Karaloğlu'nun paylaştığı fotoğraflarda başında kaskı ve can yeleğiyle güvenlik önlemlerinin önemine işaret ettiği de dikkatlerden kaçmadı.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2891 Oy (%71)

  • Hayır : 1164 Oy (%29)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE