Belediye

Türktaş’a çocuk parkı

Türktaş’a çocuk parkı

25 Eylül 2017 19:48
-A

+A

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya genelindeki büyük yatırım projelerinin yanında sosyal ve kültürel hizmetlerine de ara vermeden devam ediyor. 
Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü Alanya’daki Alanya genelinde kaldırım, refüj, yeşil alanlar ve kaldırımlarda yaptığı bakım onarım ve peyzaj çalışmalarının yanında kırsal mahallelerde de çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce kırsaldaki bazı mahallelere çocuk oyun grupları koyan ekipler, yeni talepleri değerlendirerek çocuk parkı oyun gruplarını kurmaya devam ediyor. Alanya’nın kuzeyinde yer alan ve şehre yaklaşık 20 km uzaklıkta bulunan Türktaş Mahallesi’ne de çocuk oyun grupları kondu. Mahalle okulunun yanındaki bir alan düzenlenerek oyun grupları, piknik masaları ve banklar monte edilerek çocukların ve yöre sakinlerinin hizmetine sunuldu.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney,  “ Alanya’nın kırsal mahallelerinde özellikle çocukların oynayacağı park ve sosyal alan eksikleri konusunda sürekli talepler geliyor. Bunları  değerlendirerek, belirlenen alanlara bu sosyal hizmetleri getiriyoruz. Türktaş Mahallemizdeki vatandaşlarımızın talebini değerlendirdik ve mahallelinin istediği yere çocuk parkını yaptık. Çalışmalarımız diğer mahallelerde de devam edecek “ dedi.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2854 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE