Antalya

Türel ‘dedikoducuya’ acımadı!

Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Ekdağ’ın Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Tamyürek, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile ilgili istifa ettirilecek dedikodularının kaynağı olduğu gerekçesiyle görevden alındı.

 Türel ‘dedikoducuya’ acımadı!

31 Ekim 2017 19:56
-A

+A

Ankara’ya yeni çıkarılacak yerel yönetimlerle ilgili kanun tasarısı konusunda görüşünü almak için çağrılan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel hakkında ‘İstifası istendiği için Ankara’ya çağrıldı’ şeklinde dedikodu çıkaran isim ortaya çıktı. Türel’in önceki gün açıkladığı dedikoduların kaynağı olan bürokrat belli oldu ve anında görevden alındı. Kim olduğu uzun süre merak edilen isim, Büyükşehir’e bağlı Ekdağ’ın Yönetim Kurulu Başkanı olan Murtaza Tamyürek çıktı. Tamyürek, Türel’in Ankara’ya kanun görüşmeleri için gittiğini bildiği halde Belediye içindeki dedikoduları çıkartan isim olduğu gerekçesiyle bizzat Başkan Türel tarafından görevden alındı.
'EMEKLİLİĞİMİ İSTEDİM'
Tamyürek’in yerine Genel Müdür yardımcılarından biri, geçici süreyle vekaleten atandı. Görevden ayrıldığını doğrulayan Murtaza Tamyürek ise "Emekliliğim doldu, emekliliğimi istedim" dedi.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2893 Oy (%71)

  • Hayır : 1195 Oy (%29)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE