Yaşam

TOPLU DOMAİN SORGULAMA

TOPLU DOMAİN SORGULAMA

26 Aralık 2016 13:36
-A

+A

İstatistiklere göre toplu domain sorgulama sistemleri çok yaygın kullanılmaktadır. Elektronik ticaret ve kurum sitelerin toplu domain sorgulama süreçleri çok etkindir. Toplu domain uzun süreli olarak anlaşma sağlanır. Şirketlere özel tahsis edilen tüm müşterilerin belirli uzantıları kullanmasına uygun olan siteler için geçerlidir.

Yeni domain almak isteyenler aylık veri disk kontrollerini yatırmalıdır. Özel olarak alınan sunucu isimlerinde e mail adetlerde kontrol edilir. Web ortamında kullanıcının bayilik süreçlerinin kontrol edilmesi ile hatalık istatistiklere göre uygun olan alan adları belirlenir. Birçok sektörde kullanılan toplu domain sorgulama süreçlerinde HTML, SSI, FrontPage gibi ortamda hazırlanan sitelerinde yedekleneside sağlanabilir. Linux ve Windows tabanlı olan birçok sitenin web tasarımında alan adları site özelliğine göre belirlenir.

Avrupa, Fransa, Almanya ve Hollanda gibi dünya üzerinde olan birçok ülkede sistemde kayıtlı binlerce web hosting bulunur. Hosting ve domain hizmetleri tamamlandıktan sonra markanızın, hizmetinizin veya her hangi bir ürünün tanıtımını yapabilirsiniz. Genelde ekonomik bayilerin kullandıkları paketler kapsamında bilişim teknolojisinde çok tercih edilen marka tescili sistemini tercih edebilirsiniz. Marka tescili paketleri her zaman yenilen paketler kapsamında hazırlanır. Biz, name, shop, info gibi alan adlarının güvenle satışları yapılır. Markaların tescili için dünyanın birçok yerinde tercih edilen yüksek standartlarda ve yüksek kapasitede uzantılar tercih edilir. Kurumsal hosting paketlerinde ise toplu domain sorgulama yapma şansımız da ayrıyeten bulunmaktadır.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Banko Kuponlar

Banko Kuponlar

13:04 - 21 Nisan 2017

Yüzükler

Yüzükler

09:44 - 21 Nisan 2017

Çakmak Ve Sigara Çeşitleri

Çakmak Ve Sigara Çeşitleri

18:19 - 15 Nisan 2017

Medyum Yusuf Yorumları

Medyum Yusuf Yorumları

14:00 - 19 Nisan 2017

Alanya Adrenalin Turları

Alanya Adrenalin Turları

20:35 - 19 Nisan 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2556 Oy (%74)

  • Hayır : 917 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE