Alanya

THK'dan 300 öğrenciye kırtasiye yardımı

Türk Hava Kurumu her yıl eğitim-öğretim döneminde özellikle kırsal kesimdeki okullarda dağıtılmak üzere kırtasiye yardımı yapıyor.

THK'dan 300 öğrenciye kırtasiye yardımı

20 Ekim 2016 00:38
-A

+A

Türk Hava Kurumu her yıl eğitim-öğretim döneminde özellikle kırsal kesimdeki okullarda dağıtılmak üzere kırtasiye yardımı yapıyor. Kurumun bu yıl ki ürünlerinin dağıtımı Alanya Şube Yetkilisi Emine Keyaoğlu tarafında yapılıyor.  İlk ziyaret Alanya’nın batısında bulunan Elikesik Şehit İlyas Güzel ve Güllü Özbağ ilköğretim okullarına yapıldı. Ziyaretler sırasında önce ana sınıfı öğrencilerine boyama kitabı ve boya kalemleri hediye edildi.
“HAVACILIKLA TANIŞIN”
Öğrenciler için hazırlanan hediyeler Emine Keyaoğlu ve Mahalle Muhtarı Yusuf Boz tarafından öğrencilere dağıtıldı. Ziyaret sırasında Keyaoğlu öğrencilere kurum çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Polit olmak isteyen öğrencilerin küçük yaşlarda THK eğitimlerine katılmasını öneren Keyaoğlu “Model uçak kurslarımıza katılıp küçük yaşta havacılıkla tanışın” dedi. Öğrencilerin yanısıra okullarda öğretmenler odası için Atatürk ve Bayrak hediye edildi.  Emişbeleni Muhtarı Yusuf Boz’un da  eşlik ettiği ziyaretler sırasında iki okulda yaklaşık 300 malzeme dağıtıldı.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1100 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE