Alanya

TANITIMA DEVAM

Alanya Tanıtım Vakfı Başkanı da olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilçeyi tanıtmak için her fırsatı değerlendiriyor. Başkan Arap dünyasına ilçemizi tanıtmak için bölgenin en büyük TV'si olan OTV Kanalı’na röportaj verdi.

TANITIMA DEVAM

11 Kasım 2016 23:16
-A

+A

ARAP DÜNYASINA ALANYA'YA ANLATTI
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya’yı uluslararası çapta tanıtmaya devam ediyor. Lübnan'da ve Arap dünyasında Türkiye'nin ve Akdeniz’in incisi Alanya'yı tanıtmak için, Alanyalı iş adamları ve Lübnanlı iş ortakları, Yücel’i ziyaret ettiler. Heyetle birlikte gelen ve Lübnan’ın yeni seçilen Cumhurbaşkanı Michel Aoun’un sahibi olduğu OTV Kanalı, Başkan Yücel ile bir röportaj gerçekleştirdi. OTV Kanalı aynı zamanda El Cezire'den sonra Arap dünyasında en çok izlenen kanal.

İŞADAMLARINI YATIRIMA DAVET ETTİ
Lübnan’ın ünlü televizyon kanalı OTV ekibinden spiker Nermine Korban Bechara’nın sorularını yanıtlayan Başkan Yücel, Lübnanlı vatandaşları tatil için Alanya’ya davet ederken, aynı zamanda Lübnanlı iş adamlarını da bölgeye yatırım yapma çağrısında bulundu. Röportaj, tüm Arap ülkelerinde seyredilebilecek. Alanya'nın tanıtımında şehrin doğal güzellikleri, turizm potansiyeli, sosyal hayatı anlatılacak.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2453 Oy (%73)

  • Hayır : 890 Oy (%27)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE