Alanya

Sözlerimin arkasındayım

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney'in otobüs ve sahil büfeleriyle ilgili açıklamalarını değerlendiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Kendi söylediklerine kendileri inanıyorsa, benim diyecek bir şeyim yok. Sahil büfelerini de İster ALTİD'e verirler, ister herhangi bir kuruma. Canları nereye istiyorsa versinler" dedi.

Sözlerimin arkasındayım

16 Şubat 2017 19:20
-A

+A

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, halk otobüsleri ve Oba Mahallesi'ndeki sahil büfeleri ile ilgili devam eden tartışmaları değerlendirdi. Önce Büyükşehir Meclisi'nde konuşan Belediye Başkanı Menderes Türel, ardından Büyükşehir Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney'in açıklamalarına encümen toplantısı sonrası yanıt veren Başkan Yücel, "Bizim Allaha çok şükür yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili rüştümüzü ispatladığımızı düşünüyorum. Kendi söylediklerine kendileri inanıyorsa, benim diyecek bir şeyim yok" dedi.

'NEREYE İSTERLERSE VERSİNLER'
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu'nun, 'Sahil büfeleri laçka durumda, Oba'da ki büfelerde konser veriliyor' sözleriyle ilgili de konuşan Başkan Yücel, "İlk önce Oba'nın sahil kontrolünü kim yapıyor ona bi baksınlar, ondan sonra o cevabı bir daha düşünsünler. Oba'yı ALTİD çalıştırmıyor. Aklın yolu birdir. Ben her zaman söylediğim sözlerin yine arkasındayım. Ben bu işin profesyonelce yapılması ve erbabına bırakılıp ALTİD'in çalıştırması taraftarıyım. İster ALTİD'e verirler, ister herhangi bir kuruma. Canları nereye istiyorsa versinler" diye konuştu. - Mert CANTÜRK
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2891 Oy (%71)

  • Hayır : 1164 Oy (%29)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE