Yaşam

Sizlere Özel Hizmet Evde Kan Alma

Sizlere Özel Hizmet Evde Kan Alma

5 Ocak 2017 20:45
-A

+A


Özellikle yatağa mahkum hastaların ne yazık ki tıbbi tahlil ve testlerini yaptırmak için hastaneye veya bir başka kuruluşa gitmesi elde olan imkansızlıklardan ötürü oldukça zordur. Bu gibi durumlarda hem hasta oldukça yorulmakta hem de hastanın primer bakımını üstlenen kişilerde yorgunlukla beraber hastasına bir şey olacak korkusu yaşanmaktadır. Artık geride kalan bütün bu kaygı ve yorgunluklar evde kan alma hizmetiyle birlikte son buluyor. Hem hasta hem de hasta yakınları için büyük kolaylık sağlayan bu hizmet sayesinde hastalar konforlu bakımın keyfini sürüyorlar. Profesyonel ekipler sayesine alınan numuneler uygun saklama koşulları ile hızlı bir şekilde laboratuvarlara ulaştırılıyor. Size ise bilgisayarınızın karşısından sonuçların çıkıp çıkmadığını beklemek kalıyor.
 
Tahlil Laboratuvarı İle Numuneleriniz Emin Ellerde  
 
Alanında uzman deneyimli ve işine kendisini adamış laboratuvar kadrosu sayesinde, numunelerinizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Tüm dünyaca kabul görmüş standartlar çerçevesinde alınan numuneler özenle analiz edilerek %100 doğru sonuçlarla sizlere ulaştırılıyor. Etik değerlere önem veren tahlil laboratuvarı sayesinde tahlil sonuçlarınız sizden ve birinci derece yakınlarınızdan başka kimseyle paylaşılmıyor. Her şeyin en iyisini yapmaya çalışan laboratuvarlar sayesinde artık beklemeden online sonuç sorgulama ile tahlil sonuçlarınıza ulaşabilir, telefon aracılığıyla doktorunuzla iletişime geçebilirsiniz.
 
Tıbbi Tahlil Laboratuvarı İle En Güvenilir Ve Doğru Sonuca Ulaşın
 
Günümüzde birçok tahlilinizi hastane ortamına girmeden güvenilir ve dünyaca kullanılan standardize edilmiş yöntemlerle yaptırabileceğiniz tıbbi tahlil laboratuvarı sayesinde kendinizi hiç yormadan, işlerinizi aksatmadan ve saatlerce sıra beklemeden halledebilirsiniz. Uzman doktor kadrosu ve tüm tahlil ve testlerle doğru ve güvenilir adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Hasta memnuniyetini önceliği olarak alan gelisimlab.com.tr sayesinde kaliteli ve güvenilir hizmetin keyfini yaşayın.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Haberlerden Haberiniz Olsun

Haberlerden Haberiniz Olsun

20:46 - 3 Ocak 2017

Kusursuz Cilt İçin Ottoman Body

Kusursuz Cilt İçin Ottoman Body

21:26 - 24 Nisan 2017

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

11:23 - 23 Nisan 2017

Banko Kuponlar

Banko Kuponlar

13:04 - 21 Nisan 2017

Yüzükler

Yüzükler

09:44 - 21 Nisan 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2563 Oy (%74)

  • Hayır : 918 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE