banner10

Cumhur İttifakı batıya çıkarma yaptı

Yerel seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Alanya Belediye Başkanı Adayı Adem Murat Yücel, dün de adeta Alanya’nın batısına çıkarma yaptı. Yücel ve beraberindeki heyet Akdam, Alara, Çakallar, Saburlar, Karamanlar ve Orhan Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelip yeni dönem için projelerini anlattı.

Cumhur İttifakı batıya çıkarma yaptı

Yerel seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Alanya Belediye Başkanı Adayı Adem Murat Yücel, dün de adeta Alanya’nın batısına çıkarma yaptı. Yücel ve beraberindeki heyet Akdam, Alara, Çakallar, Saburlar, Karamanlar ve Orhan Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelip yeni dönem için projelerini anlattı.

12 Mart 2019 Salı 22:35
Cumhur İttifakı  batıya çıkarma yaptı

31 Mart yerel seçimlerine az bir süre çalışmalarını sürdüren Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Alanya Belediye Başkanı Adayı Adem Murat Yücel dün de beraberinde MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte Akdam, Alara, Çakallar, Saburlar, Karamanlar ve Orhan Mahallesi’nde halk toplantılarına katılıp vatandaşlara projelerini anlattı. İlk olarak Alara Mahallesi'ne ziyarette bulunarak bölge sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yücel, Alara Mahalle sakinlerinin büyük ilgisiyle karşılandığı için çok mutlu olduğunu ifade etti. 
'DAHA GÜÇLÜ BİR ALANYA İÇİN ELELE OLALIM'
MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan programın açılışında yaptığı konuşmada, "Alanya'yı bugüne kadar Türkiye'nin en çok konuşulan, marka şehirlerinden birisi haline getiren Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel, şimdi sizlerin yeniden teveccühleriyle daha güçlü daha sağlam bir şekilde Alanya Belediye Başkanlığı görevine MHP ve Ak Parti'nin birlikte oluşturduğu Cumhur İttifakı'nın ortak adayı olarak geleceğinden şüphemiz yok. Geride bıraktığımız bu 5 yılda Alanya'nın çehresini değiştiren projeleri tek tek başarıyla gerçekleştiren başkanımız yeni dönemde de yeni vizyon projelerle sizlere hizmet etmek istiyor. Alanya'da Adem Murat Yücel, Antalya'da Menderes Türel diyerek hizmetlerin en hızlı ve en iyi şekilde gelmesi için çalışıyoruz" dedi. 
'HİZMETLERİMİZ İKTİDAR GÜCÜYLE KATLANACAK' 
Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, "15 Temmuz hain darbe girişimiyle başlayan birlikteliğimiz ebediyete kadar sürecek. Bu çalışmalar kapsamında 31 Mart Yerel Seçimleri'ne de birlikte girmiş bulunmaktayız. Ak Parti ve MHP olarak Alanya'da ortak bir aday çıkardık ve bugüne kadar yürüttüğü başarılı projelerle Adem Murat Yücel'in arkasında durduk. Antalya'da da Ak Parti'nin adayı Menderes Türel Başkanımızı destekliyoruz. Burada tek tek yapılan yatırımları saymak mümkün olmaz. Alanya ve Antalya'da hizmetlerimiz iktidarımızın gücüyle sürecek. Alanya Belediye Başkanımızın 5 yılda kırsala ve merkeze yaptığı hizmetleri en iyi sizler biliyorsunuz. 31 Mart Yerel Seçimleri'nde bu hizmetlerin devamı için destek vereceğinizden hiç şüphemiz yok" ifadelerini kullandı. 
BAŞKAN YÜCEL: "ALANYA GIPTA İLE GÖSTERİLEN BİR ŞEHİR OLDU" 
Alara halkının yoğun alkışları arasında konuşmasını gerçekleştiren Başkan Adem Murat Yücel de, "Her şeyin telafisi var ama zamanın telafisi yok. 5 yıl önce yine sizlerin karşısına seçim için çıkmıştım. 5 yıl aktı gitti. 5 yıl önce size verdiğimiz sözler olmuştu, hemen hemen hepsini bugüne kadar gerçekleştirdik. 4-5 dönem muhtarlık yapan arkadaşlarımız var sağ olsunlar, 'Bugüne kadar aldığımız hizmetlerin hepsini sizden 5 yılda aldık' diyorlar. Bu görev süremizde hepinizin gönlünde bir yerlere dokunduğumuzu düşünüyoruz. Alanya'nın ve Alanyalıların geleceğini planlamak için koşturduk. Sizlerin teveccühleriyle de koşturmaya devam etmek istiyoruz. Dünyanın neresine giderseniz gidin gıpta ile gösterilen bir şehir oluşturduk. Alanya Belediyesi 5 yıl içerisinde en iyi yapılanan ve en iyi bütçeye sahip bir şehir olmayı başardı. İyi gününde de kötü gününde de halkının yanında olan bir dönem başlattık. Göreve geldiğimiz günden bu yana şehrimizi günün şartlarına en uygun hale getirdik" dedi.
 'YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR' 
Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Başkan Yücel, konuşmasının devamında şunları söyledi: "Ben bugüne kadar yaptığımız hizmetleri burada tekrar anlatmayacağım. Gazetelerden, televizyonlardan, sosyal medyadan görüyorsunuz. Alanya Belediyesi, bölgesinde, Türkiye'de hatta dünya genelinde yarışan bir şehir haline geldi. Bu vizyon bizde var. Allah'a çok şükür Cumhur İttifakı'yla bu dönemde daha güçlüyüz. Teşkilatlarımızla birlikte en iyi hizmeti yapacağımıza inanıyoruz. Vizyoner projelerle Alanya'yı daha ileriye taşıyacağız. MHP'nin hizmet, Ak Parti'nin de gönül belediyeciliğini birleştirerek Alanya'yı daha da yukarılara taşıyacağız. Alanya'yı bugüne kadar sizlerle yönettik, sizlerle yönetmeye devam edeceğiz. Merkezlerde ne yaptıysak aynılarını mahallelere, mahallelere ne yaptıysak yaylalara da yapmayı hedefliyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışını tüm kademelerimizde şiar haline getirdik." Program konuşmaların ardından soru-cevap şeklinde devam etti. Mahalle halkının soru, istek ve önerilerini dinleyerek not alan ve belediyenin hizmet sınırları çerçevesinde yapılabilecekleri aktaran Başkan Yücel, hizmet akışının süreceğini ifade etti.
ÇAKALLAR’DA COŞKULU KARŞILAMA
Cumhur İttifakı’nın ikinci durağı ise Çakallar Mahallesi oldu. Başkan Yücel’e ziyaretler esnasında büyük teveccüh gösterilirken, ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yücel, “Herkesin gönlünde bir yere dokunmuşuz ki, 5 yıl önce olduğu gibi bugün de vatandaşlarımız yine yanımızdalar. Allah razı olsun” dedi. 
‘MEMLEKET İÇİN TEK ADAYDA BİRLEŞTİK’ 
Mustafa Türkdoğan yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “31 Mart Yerel Seçimleri’nde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Liderimiz Devlet Bahçeli beyin ortak kararıyla Alanya’da ortak bir aday çıkardık ve 5 yılda Alanya’yı ihya eden mevcut Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’in arkasında toplandık. Yine 5 yıldır mahallelerimize hizmet getiren Menderes Türel bey de Antalya’da ortak adayımız oldu. Cumhur İttifakı oluştuğundan bu yana Türkiye düşmanları kahrolmaktalar. Bu birliktelik ile Alanya kazanacak, Antalya kazanacak ve en önemlisi güzel memleketimiz, Türkiyemiz kazanacak” ifadelerini kullandı. 
‘KAZANAN ALANYA VE ANTALYA OLACAK’ 
Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu da, “31 Mart Yerel Seçimlerinde MHP ile yaptığımız birlikteliğimiz devam ediyor. Cumhur İttifakı, vatan, millet, bayrak ve din sevgisini yüreğinde hissedenlerin buluştuğu bir yapı olmuştur. Alanya’da Adem Murat Yücel, Antalya’da Menderes Türel ile hem Alanya’yı hem de Antalya’yı kazanan şehirler yapacağız. Aslında kazanan bu isimler değil sizler olacaksınız. Alanya’da Adem Başkan ile Antalya’da da Menderes Başkan ile memleketimiz kazanacak” diye konuştu. 
BAŞKAN YÜCEL: “ŞİMDİ YENİ TAAHHÜTLERLE KARŞINIZDAYIM” 
Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel de kendisini heyecanla dinleyen kalabalığa şu sözlerle hitap etti: “5 yıl önce karşınıza geldiğimizde bize çekingen gözlerle bakmadınız, bağrınıza bastınız ve biz de bu teveccühü karşılıksız bırakmadık. Hiçbir ayrım yapmadan herkese hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze kattık ve başardık. ‘Hizmet edeceğiz’ taahhüdü ile karşınıza geldik şimdi o taahhütleri gerçekleştirmenin gururuyla geldik. Alnımız açık, başımız dik. Yapılanları görüyorsunuz. Ne söz verdiysek hepsini yapmaya çalıştık. Bu başarı sizlerin eseri. Çünkü siz bu yetkiyi vermeseydiniz, bu noktaya gelemezdik. Cumhur İttifakı’nın Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ederken, son olarak Alanya’nın en uzak mahallelerinden olan Saburlar Mahallesi’ne giderek bölge sakinlerinin sorularını yanıtladı, istek ve önerilerini dinledi. 
‘YOLU CAMİYİ YAPTIK SIRA GÖNLÜNÜZÜ YAPMAKTA’ 
Konuşması alkışlardan dolayı sık sık kesilen Başkan Yücel, şu sözlerle konuşmasını tamamladı: “Alanya’yı merkezden en ücra mahallesine kadar bir vizyonla, hizmet aşkıyla yönetiyoruz. Çok güçlü ve çalışkan bir ekiple yine karşınızdayız. Bugüne kadar halkımızın karşısına hiçbir zaman vaatlerle çıkmadık. Her zaman taahhütlerle çıktık. Biz bugün buraya da ‘Biz şunu yaptık, bunu ettik’ demeye gelmedik. Yol yapılır, cami yapılır, park yapılır biz esasen sizin gönlünüzü yapmaya geldik. Şimdi Cumhur İttifakı ile Antalya Büyükşehir’de Menderes Türel ile bir birliktelik yakaladık. Burada bana, Antalya’da Menderes beye göstereceğiniz teveccühle Alanya’yı, Antalya’yı ihya etmek istiyoruz. 5 yıl önce buraya geldiğimizde kendimizi tanıtıyorduk, şimdi projelerimizi tanıtıyoruz. Hatamız illaki olmuştur. Biz eleştirilmekten, tenkit edilmekten mutluluk duyan bir yönetimiz. Bölgesel sorunları yerinde dinleyip çözüm üretmek istiyoruz. İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın. Bölgemizi sizin taleplerinize göre şekillendiriyoruz.” Programın ardından vatandaşların fotoğraf talebini de geri çevirmeyen Başkan Yücel, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner12

banner11