Magazin

Sırp pop yıldızı Alanya’ya gelecek

Türkler arasında Sırpların Sıla’sı olarak bilinen ünlü pop yıldızı Ana Kokic, beklenen klibini Alanya Turizm Tanıtma Vakfı katkılarıyla Alanya’da çekecek.

Sırp pop yıldızı Alanya’ya gelecek

26 Şubat 2017 20:31
-A

+A

Sırbistan’ın Başkenti Belgrad’da düzenlenen Uluslararası Belgrad Turizm Fuarı’nda Alanya tanıtımı yapılıyor. Fuarda Alanya’yı Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Yönetim Kurulu Üyesi Elvan Güneş temsil ediyor. Güneş, tanıtım çalışmaları kapsamında Sırp pop yıldızı Ana Kokic ile Bakanlık standında görüştü. Türkler tarafından Sırbistan’ın Sıla’sı olarak bilinen Kokic, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Müşaviri Derya Polat Bahadır’ın katkılarıyla yapılan görüşme sonucunda merakla beklenen klibini nisan ayında Alanya’da çekeceğini söyledi. Belgrad Büyükelçisi Tanju Biliç, yapılacak olan klip çalışmasının Alanya’nın bir başarısı olduğunu söyleyerek, “Bu çalışma Alanya ve ülkemiz adına önemli bir tanıtım materyali olacak” dedi.

“ALANYA TATİLİ HEDİYE EDİLDİ”
Ayrıca Türk Hava Yolları (THY) katkılarıyla kalabalık katılımcı önünde yapılan çekilişte iki kişiye uçak dahil bir hafta Alanya tatili hediye edildi. Alanya tatili kazanan talihlinin çekilişini ise ünlü pop star Ana Kokic yaptı.   
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2769 Oy (%74)

  • Hayır : 949 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE

                  AYNA MAGAZİN