Alanya

SGK hizmet binasında son aşamaya gelindi

ALTSO Başkanı Şahin’i ziyaret eden SGK İnşaat ve Emlak Daire Başkanı İsmail Ertüzün Alanya’da yapımı son aşamaya gelen SGK Hizmet Binasında incelemelerde bulunarak en kısa sürede binanın hizmete açılacağını söyledi.

SGK hizmet binasında  son aşamaya gelindi

3 Ekim 2016 23:48
-A

+A

ALTSO Başkanı Şahin’i ziyaret eden SGK İnşaat ve Emlak Daire Başkanı İsmail Ertüzün Alanya’da yapımı son aşamaya gelen SGK Hizmet Binasında incelemelerde bulunarak en kısa sürede binanın hizmete açılacağını söyledi.

SGK İnşaat ve Emlak Daire Başkanı İsmail Ertüzün ve SGK İl Müdür Vekili Nejat Deniz, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in daveti üzerine geldiği Alanya’da yapımı son aşamaya gelen SGK Hizmet Binasında incelemelerde bulundu. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i de makamında ziyaret eden ve inşaat ile ilgili son gelişmeleri Başkan Şahin’e aktaran Ertüzün, en kısa sürede binanın hizmete açılacağını söyledi. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin de binanın en hızlı biçimde açılması için seferber olduklarını belirterek, “Alanyamıza on binlerce insanımızın yararlanacağı bu hizmet en kısa sürede gelecektir. Bunun için gereken her şey yapılıyor” dedi.
ALTSO’DAN ÇOK BÜYÜK DESTEK ALDIK
SGK İnşaat ve Emlak Daire Başkanı İsmail Ertüzün Alanya Merkez Müdürlüğü' nün potansiyelinin birçok ilden daha fazla olduğunu belirtirken, bu yatırımın Alanya’ya kazandırılması ve mevcut faaliyetlerinin sürdürülmesi noktasında ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’den çok büyük destek aldıklarını hatırlattı. Ertüzün, “Bugüne kadar ALTSO’dan çok büyük destek aldık. Sayın Başkan Mehmet Şahin de bizzat bu yatırımın Alanya’ya kazandırılması noktasında çok çaba gösteriyor. Kendisine ziyaretimizde son gelişmeleri aktardık. İnşallah en kısa sürede yeni binamızı hizmete açmak istiyoruz” dedi.
HER KONUDA DESTEĞE DEVAM
SGK Alanya Merkez Müdürlüğü için yapılan yeni hizmet binasında son aşamaya gelindiğini belirten Başkan Şahin, “ALTSO olarak geçmişte olduğu gibi önümüzdeki süreçte de üyelerimiz ve Alanya halkının menfaatlerine olacak her konuya destek vermeye devam edeceğiz.” dedi.
Şahin, ayrıca ziyaretin kendilerini çok memnun ettiğini de belirterek, “Sayın başkanımıza ve müdürümüze görevlerinde başarılar dilerim” diye konuştu.


Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1098 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE