Siyaset

Sena Nur Çelik’e direksiyon yasağı!

Sena Nur Çelik’e direksiyon yasağı!

3 Ekim 2017 20:14
-A

+A

Afyonkarahisar’a giderken geçirdiği trafik kazasının ardından küçük bir operasyon geçiren AK Partli Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik'e tatlı sert uyarıda bulunan  Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Bir daha kullanma ya da şoför tut'' dedi.
ERDOĞAN İLE ÇELİK BİR SÜRE SOHBET ETTİ 
Erdoğan, önceki günkü Meclis açılışı sırasında, mayısta geçirdiği trafik kazasının ardından operasyon geçiren Çelik'le özel olarak ilgilendi. Çelik ile sohbet eden Erdoğan, sağlığını sordu. Genel sağlık durumu iyi olan ancak yürümekte biraz zorlandığı dikkat çeken Çelik, "İyiyim çok şükür" yanıtını verdi. 
'BİR DAHA KULLANMAK YOK'
Erdoğan'ın, "İyisin de bu ilk değilmiş. Arkadaşlar söyledi, daha önce de kaza yapmışsın. 'Freni yok' diyorlar. Aman ha. Bir daha yok, sakın ha! Tamam mı?" dediği duyuldu. Çelik'in, "Tamam" yanıtına rağmen Erdoğan vekiline uyarılarını sürdürürken, "Ananla babana da söyleyeceğim. Bir daha kullanmak yok. Ya da bir şoför tut" ifadelerini kullandı. 
AFYONKARAHİSAR'A GİDERKEN KAZA GEÇİRMİŞTİ 
Çelik, Ocak 2016'da da partisinin geleneksel istişare kampı için milletvekili arkadaşlarıyla birlikte  Afyonkarahisar'a giderken kaza geçirmişti. Kazada, Çelik ile birlikte milletvekilleri  Tülay Kaynarca,  Fatma Benli ve  Ayşe Sula Köseoğlu da yaralanmıştı.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2849 Oy (%74)

  • Hayır : 976 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE