Alanya

Şahin’den iftar teşekkürü

Geleneksel 4. İftar Etkinliği’nin ardından değerlendirmelerde bulunan ALTSO Başkanı Şahin, katılan herkese teşekkür etti.

Şahin’den  iftar teşekkürü

12 Haziran 2017 22:19
-A

+A

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Cumartesi günü Club Park Alanya’da gerçekleştirilen Geleneksel 4. İftar Etkinliği’nin ardından değerlendirmelerde bulundu. Sayısal bir rekorun kırıldığı iftara katılanlara teşekkür eden Başkan Şahin, “Geleneksel iftarımızda bizi yalnız bırakmayan başta Alanya’mızın Gururu Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere üyelerimize ve tüm katılımcılara çok teşekkür ederim” dedi.
ALTSO Yönetimi olarak üye odaklı projelere verdikleri önem çerçevesinde iftar etkinliğini geleneksel hale getirdiklerini hatırlatan Şahin, “Çok şükür bu iftarımızdan da alnımızın akıyla çıktık, üyelerimiz de ciddi bir teveccüh gösterdi. Alanya’mızdan ciddi bir katılım vardı” dedi.
İftara yoğun katılım olmasından dolayı ufak tefek aksaklıkların olduğunu belirten Başkan Şahin, “Benim de gözlemlediğim kadarıyla iftarda birtakım aksaklıklar oldu. Arkadaşlarımızla bu aksaklıkları tespit ettik. Allah izin verirse bir daha ki ALTSO iftarında bu eksiklikleri gidereceğiz. Ben şimdiden bunun sözünü veriyorum. Çünkü nelerin eksik olduğunu, bu eksikliğin neden kaynaklandığını tespit ettik. Katılımda geçen yıllara göre bu yıl biraz daha fazla oldu” dedi.
ŞAHİN: “BAKANIMIZ ALANYA’MIZA VERDİĞİ ÖNEMİ BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ”
Başkan Şahin, sözlerine şöyle devam etti: “Dışişleri Bakanımızın Cumartesi günü biliyorsunuz dış politikayla ilgili İstanbul’da çok önemli görüşmeleri vardı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikteydi, Bahreyn Dışişleri Bakanı geldi onla görüştü. Hemen o görüşmeden sonra kalktı uçağıyla Alanya’mıza iftarımıza katıldı. Geçen yıl da Soçi’de Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’la çok önemli bir görüşme yapıp, oradan iftarımıza gelmişti. Tabii Sayın Bakanımızın burada Alanya’mıza, iş adamlarımıza, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’na verdiği önemi göstermektedir. Kendilerine tekrardan çok teşekkür ederim, tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ederim. Sağ olsunlar hiçbir zaman üyelerimiz, Alanya’mız bizleri yalnız bırakmadı. Biz de o teveccühle, ilk günkü heyecanla yolumuza devam ediyoruz. İnşallah Alanya’mıza, iş adamlarımıza, ticaret erbaplarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.”
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Avsallar’a yeni yaşam alanı

Avsallar’a yeni yaşam alanı

20:47 - 20 Ekim 2017

Avsallar’a yeni yaşam alanı

Avsallar’a yeni yaşam alanı

20:47 - 20 Ekim 2017

Temeli  atılıyor

Temeli atılıyor

20:35 - 20 Ekim 2017

Pasta ve kurabiyeli terapi

Pasta ve kurabiyeli terapi

19:53 - 19 Ekim 2017

Alanya esnafına saat müjdesi

Alanya esnafına saat müjdesi

19:50 - 19 Ekim 2017

HİZMET KÖPRÜSÜYÜZ

HİZMET KÖPRÜSÜYÜZ

17:06 - 19 Ekim 2017

Hedef 50 milyar TL

Hedef 50 milyar TL

20:40 - 18 Ekim 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2851 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE