Alanya

Şahin, turizmcileri bakana götürecek

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, Salı günü Alanya'daki turizmcilerle birlikte Turizm Bakanı Nabi Avcı'yı ziyaret edip Alanya turizmi ile ilgili çeşitli taleplerde bulunacaklarını açıkladı.

Şahin, turizmcileri  bakana götürecek

29 Ocak 2017 20:27
-A

+A

Şahin, "Salı günü Turizm Bakanımız Sayın Nabi Avcı'ya gideceğiz. Tabi Dışişleri Bakanımız Alanya'mızın gururu Mevlüt Çavuşoğlu'da Ankara'da olursa onunla birlikte bu ziyareti gerçekleştirmek istiyoruz. Bu ziyarette Alanya'mızın  ve Türkiye turizminin sıkıntılarını turizmci arkadaşlarımız ile özetleyeceğiz. Bu ziyarete eğer müsait olurlarsa Alanya Kaymakamımız Sayın Mustafa Harputlu ve Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel'i de davet edeceğiz. Her zaman olduğu gibi ALTSO olarak lokomotif olmaya devam edeceğiz" dedi.
'ALANYA'YA VERİLEN GERİ DÖNER'
Daha önce turizm bakanımızdan bazı taleplerimiz olmuştu" diyen Şahin, "İç piyasa ile ilgili. Başta kamu çalışanlarının izinlerinin erken belirlenmesi. Çünkü insanlar planlamasını erkenden yapsınlar. Bunun yanında Turizm Bakanımızdan iç piyasa ile ilgili tatil kredisi vermesini talep etmiştik. Bu talebimizi yenileyeceğiz. Ayrıca yeni taleplerimizde olacak. Bu iş kazan kazan formülü arkadaşlar. Biz isteyeceğiz Ankara'dan. Çünkü bütün bakanlarımıza biz her görüşmemizde diyoruz, bize yani Alanya'ya verilen çabuk döner. Vergi olarak kısa sürede döner" diye konuştu. - Mert CANTÜRK
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Tuna'dan 4T stratejisi

Tuna'dan 4T stratejisi

20:09 - 20 Ağustos 2017

İlk gününde  rekor kırdı!

İlk gününde rekor kırdı!

20:03 - 20 Ağustos 2017

Turizmin nasıl  geçtiği ortada

Turizmin nasıl geçtiği ortada

19:33 - 18 Ağustos 2017

Kurban satış  yerleri belirlendi

Kurban satış yerleri belirlendi

19:30 - 18 Ağustos 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2771 Oy (%74)

  • Hayır : 951 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE

                  AYNA MAGAZİN