Sağlık

Sağlıkçılar Fazla Mesaide

4 Aralık Pazartesi gününden itibaren yeni hastanede poliklinik birimleri hizmet vermeye başlayacak. Taşınma süreci ise tüm hızıyla devam ediyor. Hastane Başhekimi Dr. Tevfik Yazan, hastane yönetimi ve sağlık çalışanları hafta sonu fazla mesai yaparak Poliklinik Birimlerini hastaların hizmetine hazırladı.

Sağlıkçılar Fazla Mesaide

3 Aralık 2017 22:07
-A

+A

 
 
Yataklı Servisler, Yoğun Bakım ve Ameliyathane çalışanları da görevlerinin başında yer alarak yeni hastanede hizmet vermek için gönüllü olarak çalıştı. 5 Aralık Salı gününden itibaren Yoğun Bakım Birimi, Ameliyathane, ve Yataklı Servisler hasta ve hasta yakınlarına hizmet verecek.
 
TAŞINMA SÜRECİNDE SONA GELİNDİ
 
Hastane Başhekimi Dr. Tevfik Yazan taşınma sürecinde son rötuşların yapıldığını söyledi. Dr. Tevfik Yazan;" Taşınma sürecinde artık sona geldik. Hastanemiz fiziki olarak bitti, diyebiliriz. Pazartesi gününden itibaren Poliklinik Birimlerimiz hizmete açılırken, 5 Aralık Salı gününden itibaren ise Ameliyathane, Yoğun Bakım ve Yataklı Servislerimiz hastalarımızın hizmetine açılacaktır. Bu süreçte desteğini ve sabrını bizlerden esirgemeyen hastalarımıza, Alanya halkına teşekkür ederiz. Bu zorlu süreçte hastanemizin bölgemize kazandırılmasında emeği geçen başta Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na, ortak kullanım protokolünden itibaren , yapıcı işbirliği ve akademisyen kadrosuyla daima yanımızda olan ALKÜ Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı’na yapılış aşamasından bugüne kadar emeği geçen eski Başhekimimiz Dr. İsmail Başaran ve çalışanlarına , yapım aşamasından itibaren desteğini ve emeklerini esirgemeyen tüm çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz." dedi.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Kezban Ugurlutan 4 Aralık 2017 00:20

Hayırlı ugurlu olsun bütün halkımıza başarılar ☺☺

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2919 Oy (%67)

  • Hayır : 1418 Oy (%33)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE