Eğitim

Pegem Alanya’ya geldi

Akademik sınavların hazırlığında Türkiye'de akla gelen ilk isim olan Pegem Akademi, Alanya'da hizmet sunmak için Alanya'nın eğitim alanında en önemli marka kişilerinden Hüseyin Baysal ile el sıkıştı. Alanya Pegem Akademi’de ikinci grup kayıtlar devam ediyor.

Pegem Alanya’ya geldi

4 Ekim 2016 22:22
-A

+A

Akademik sınavların hazırlığında Türkiye'de akla gelen ilk isim olan Pegem Akademi, Alanya'da hizmet sunmak için Alanya'nın eğitim alanında en önemli marka kişilerinden Hüseyin Baysal ile el sıkıştı. Alanya Pegem Akademi’de ikinci grup kayıtlar devam ediyor.

1987'de yayıncılık faaliyetine başlayan, akademik sınavların hazırlığında Türkiye'de akla gelen ilk isim olan Pegem Akademi; KPSS, DGS, ALES, YDS gibi sınavlara hazırlık aşamasında olanlar için Türkiye genelinde akla gelen ilk kurum. 25 yıldır ‘Eğitim bizim işimiz’ şiarıyla kursiyerlerinin yanında olan bu eğitim devi Alanya'da eğitim alanında hizmet sunmak için Alanya'nın eğitim alanında en önemli marka kişilerinden Hüseyin Baysal ile el sıkıştı.
ÖĞRENCİLERİN YANINDAYIZ
Konuyla ilgili olarak konuşan Hüseyin Baysal, “Alanya'nın yerel bir kurumu olarak 30 yıldır eğitim sektöründe Alanya'ya hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimiz, ülkemizin dört bir yanında üniversitelerde, kamu ve özel sektörlerinde Alanya'mızı başarıyla temsil etmektedirler. Bu bizi gururlandığı kadar Alanya'nın da ulusal arenada tanıtımını sağlamaktadır.
30 yıllık deneyimden aldığımız güçle öğrencilerimizi hep bir adım ileriye taşımak için elimizden gelenin hep en iyisini sunduk Alanya'ya. Bundan sonra da Alanya'nın eğitim öncüsü olarak yanımıza akademik sınavların en önemli ismi olan Pegem’i de alarak daha büyük bir güçle öğrencilerimizin bu zorlu dönemlerinde yanlarında olacağız” dedi.
KAYITLAR DEVAM EDİYOR
Alanya Pegem Akademi, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ve güçlü yayınlarıyla bu eğitim öğretim döneminde Şekerhane Mahallesi Alaaddin Gaybi Sokak Kadağan İşhanı Kat: 3 adresinde hizmet veriyor. Ferah sınıflarda işlenen derslerde öğretim verimliliği en üst düzeyde tutulmaya çalışılıyor. Derslerde kullanılan materyallerin çeşitliliği de derslerin verimini artırırken hazırlık aşamasında kursiyerlerin çalışmasında daha düzenli ve etkili hale getiriyor.Alanya Pegem Akademi'de 1. grup dersler 14 Eylül itibariyle başladı ve 2. grup derslerin kayıtları halen devam ediyor.
Alanya Pegem Akademi'de şu alanda hizmetler veriliyor.
AÖF, Bilgisayar, ALES, DGS, KPSS-A, KPSS-B, KPSS-Öğretmenlik ve YDS Kursları
KPSS Lisans, Ön Lisans, Lise
Deneyimli Dinamik Eğitim ve Yönetim Kadrosu
Ders + Etüt + Sınav
Türkiye Geneli Deneme Sınavları
Etüt Sınıfları
Teknoloji Sınıfı
Wi-Fi Hizmeti
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2844 Oy (%74)

  • Hayır : 974 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE