Alanya

PARA BASIYOR

PARA BASIYOR

6 Eylül 2017 20:26
-A

+A

Başkan Yücel tarafından hayata geçirilen ve 16 günde 1 milyon Tl'ye yakın gelir elde edilen Teleferik adeta para basıyor. Başkan Yücel dün belediye meclis üyeleri ile birlikte Teleferiğe binerek projelerin tanıtımını yaptı. Meclis üyeleri teleferiğe tam not verdiler. 
 
TANITIM TURU YAPTI
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, belediye meclis üyelerine Teleferik ve Alanya Kalesi’nde yürütülen projeleri kapsayan bir tanıtım turu düzenledi Başkan Yücel tanıtım turu kapsamında meclis üyelerine Teleferik, Ehmedek, Bedesten ve Mecveddin Sarnıcı ile İç Kale’de yapılan düzenlemeler hakkında bilgiler verdi. Tarihi Süleymaniye Cami, İç Kale ve Bedesten bölgesini ziyaret eden meclis üyeleri Müze Müdürü Seher Türkmen tarafından bilgilendirildi. 

ÜYELERDEN BAŞKANA TAM NOT
Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in tarihi doku ile uyumlu Teleferik ve Ehmedek Çevre Düzenleme Projesi'ne tam not veren meclis üyeleri, başkana teşekkür ettiler. Proje kapsamında şu an teleferiğin zirve durağına yerleştirilen yürüyüş yolları ile İç Kale ve diğer bölgelere ulaşıldığını belirten Başkan Yücel, "Teleferik, marka değerimizi arttırarak Alanya’nın tanıtımına çok büyük katkı sağlayacaktır" dedi. 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2883 Oy (%72)

  • Hayır : 1104 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE