Eğitim

Özgün Kardelen klasiği

Özgün Kardelen klasiği

7 Kasım 2017 20:22
-A

+A

Özgün Kardelen Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi atletizm takımı sporcuları, Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun düzenlediği Akdeniz Bölge Şampiyonası’ndan yine madalyalarla döndüler.
 
182 takımın katıldığı Antalya Zeytinköy Atletizm sahasında yapılan Atletizm yarışmaları üç gün sürdü. Yarışmaya temsilcimiz Özgün Kardelen Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi spor kulübünden Zilan Fidan ve İbrahim Demirel katıldılar.
Zilan 100 metre bayanlar koşu yarışmasında tüm rakiplerini geride bırakarak birincilik kürsüsüne çıktı. Uzun atlama yarışlarında da ikincilik elde etti.
100 metre erkekler ve uzun atlama kategorilerinde yarışan İbrahim her ikisinde de ikincilik madalyasını elde etti.
Yarışmalarda bir birincilik ve üç ikincilik madalyası kazanan sporcularını ve antrenörlerini kutlayan Özgün Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucusu ve kulüp başkanı Feridun Özdeş yaptığı açıklamada “ Başarılarımız emek, sabır ve çalışma ürünüdür. Yıllardır aralıksız sürdürdüğümüz spor çalışmalarımızın ürünlerini katıldığımız her şampiyonada aldığımız için çok mutluyuz. Sporcularıma, ailelerine ve emek veren çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2891 Oy (%72)

  • Hayır : 1146 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE