Yaşam

Özel Jetler ile Artık Mesafeler Daha Kısa

Eski çağlarda atalarımızı mesafeleri kat ederken atlarla yolculuk yapıyor ve iki şehir arası gitmek çoğu zaman haftalar hatta bazen aylar alıyordu. Teknolojinin giderek gelişmesi ile beraber önce otobüsler ve arabalar gelişti. Daha sonrasında ise uçak kavramı girdi hayatımıza.

Özel Jetler ile Artık Mesafeler Daha Kısa

29 Ekim 2016 09:21
-A

+A

Eski çağlarda atalarımızı mesafeleri kat ederken atlarla yolculuk yapıyor ve iki şehir arası gitmek çoğu zaman haftalar hatta bazen aylar alıyordu. Teknolojinin giderek gelişmesi ile beraber önce otobüsler ve arabalar gelişti. Daha sonrasında ise uçak kavramı girdi hayatımıza. Her geçen gün sefer sayıları artmakta ve mesafeler daha da kısalmaktadır. Buradan anlaşılacağı üzere teknoloji sürekli gelişiyor ve artık ulaşımda uçaktan daha hızlı olan jet uçak dönemi başlıyor.

Jet uçak aslında ilk olarak savaşta ki hızları ile hayatımıza girmiş ve buna bağlı olarak geliştirilip kullanılmış bir sistem. Şimdilerde ise özel olarak istediğiniz zaman özel jet kiralama yapabiliyorsunuz. Jet uçakların gidiş kapasitelerinin artırılması ile beraber daha gelişmiş bir hal alan bu uçak türleri sizi gideceğiniz mesafeye çok kısa sürede götürme kabiliyetine sahiptir. Jet uçak kiralamanın iş adamları için özellikle zamandan büyük katkısı vardır. Avantajları çok fazla olan jet uçak kiralama işi ilerde daha yaygın bir hale geleceğe benziyor.

Özel Jetler ile Artık Mesafeler Daha Kısa

Bu işlemde herhangi bir checkin kısıtlaması yok bavul kısıtlaması yok zamandan avantajınız var sınırsız bir hizmet ve sınırsız yiyecek içecek servisi var. Uçakların konforu ise anlatılmaz yaşanır cinsten. Aynı zamanda normal uçak seyahatlerimizde serbest olmayan bir çok şey örneğin sıvılar jet kiralama da serbesttir. Havaalanında uçak beklerken yaşanan o sinir ve stres ise yoktur. Her şey sizin istediğiniz gibi ve size göre yani kişisel olarak ayarlanmıştır. İnsanları en fazla cezbeden yanı zamandan harika bir tasarruf olması ve aynı zamanda yalnız bir konfor uçuşu yapıyor olmanızdır.

yolcu uçağı kiralamak

Artık Mesafeler Daha Kısa

Şimdilerde zaman o kadar değerli bir kavram haline geldi ki yapacak iş çok fakat zaman aynı zaman bu nedenle insanlar parası çok olsa bile zaman zaman bu tarz şeyler tercih edebiliyor. Bir süre sonra uçağın çabukluğu insanlara yetmemeye daha fazlasını istemeye başlıyorlar. Normal havayolu uçuşlarında yaşanan hiçbir şey örneğin bavul kaybolması gibi bu seyahatte yaşanmaz çünkü her şey size özel olarak hazırlanır. Siz de bu konforun tadını çıkarmak isterseniz bir jet kiralama firması ile şimdiden görüşmeye başlayın.

Detaylı bilgi için: http://www.pluresair.com.tr/ozel-jet-kiralama

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi - EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy - Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.pluresair.com.tr/

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2451 Oy (%73)

  • Hayır : 890 Oy (%27)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE