Yaşam

Oteller ve Tatil Fırsatları

Oteller ve Tatil Fırsatları

5 Ocak 2017 20:50
-A

+A


Limak Limra otelin özelliklerini kısaca izah edersek şunları ifade edebiliriz:
Bu otel 12 ay boyunca açık bir otel olup, çocukların eğlenebileceği ve güven içerisinde birçok faaliyette bulunup vakit geçirebileceği bir oteldir. Akdeniz bölgesinde yer alan bu otel birçok otelden daha geniş imkânlara sahip Akdeniz bölgesinin gözde otellerinden biridir.  birçok konsepti bulunup bu konseptler için farklı ve ücretsiz hizmetler sunulmaktadır. Örneğin her şey dahil konseptinde açık büfe restoranları, ücretsiz internet, ücretsiz mini bar ve buna benzer birçok hizmet ücretsiz olarak verilmektedir.  5 yıldızlı bir otel niteliğini taşır.  Kemer beldesinde yer alır. Kemer en gözde tatil beldelerinden sadece bir tanesidir.
Ayvalık Balıkesir kentinden bulunan ve gözde tatil beldelerinden bir tanesidir. Bu belde özellikle ilkbahar ve yaz sezonlarında turist akınına uğramaktadır. Ayvalık oteller yönünden de iyi imkânlara sahip bir beldedir. Ayvalık otelleri her bütçeye uygun oteller şeklinde birçok imkâna sahiptir. Lüks otellerden butik otellere kadar birçok otel çeşidi bulunmaktadır.
Tatile çıkmak isteyen bir birey bütçe konusunda sıkıntı yaşayabileceğini düşünüyorsa yaz sezonuna kadar tatil fırsatlarını iyi araştırmalı ve tatil fırsatları önüne çıktığında örneğin erken rezerve ettirmek veyahut indirimleri takip etmek gibi bu fırsatları kaçırmamalıdır.
Tatil fırsatları her seyahat ve acente firmasına göre değişiklik göstermektedir. Tatile çıkmak isteyen birey her firmayı takip etmeli ve kafasında bir taslak oluşturarak o taslağa göre hareket etmelidir.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2888 Oy (%72)

  • Hayır : 1118 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE