Güncel

OKUL SÖZÜ

OKUL SÖZÜ

12 Ekim 2017 19:55
-A

+A

İBB Başkanı Mevlüt Uysal, kendisini tebrik ziyaretine gelen heyetten Çıplaklı Muhtarı Mümin Topal’ın okul talebine olumlu yanıt verdi. Uysal, mahalleye ağabeyinin belediye başkanı olduğu dönemde lise alanı olarak ayrılan yere okul yaptıracağının sözünü verdi. 
 
MUHTARDAN SÜRPRİZ TALEP
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Alanyalı Mevlüt Uysal’ı tebrik etmek için Alanya’dan giden heyetten Çıplaklı Mahalle Muhtarı Mümin Topal’dan sürpriz bir talep geldi. Muhtar Topal, aynı zamanda Mevlüt Uysal’ın da ağabeyi olan dönemin Çıplaklı Belediye Başkanı Hasan Uysal tarafından 18. Madde uygulanan, imarı hazırlanıp lise alanı olarak ayrılan bölgede bir lise ihtiyacı olduğunu ve buraya bir lise yapılması talebinde bulundu. 

ADI MEVLÜT UYSAL LİSESİ OLDU
Uysal’ın bu talebi olumlu karşıladığını belirten Muhtar Topal, “Mahallemizin gururu olan hemşerimiz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Mevlüt Uysal, bu talebimizi olumlu karşıladı ve buraya bir lise yapacağını söyledi. Bu lisenin adı da Çıplaklı Mevlüt Uysal Lisesi olacak. Bu talebimizi kırmayarak mahallemize bu liseyi kazandıracak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mevlüt Uysal’a mahallemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2851 Oy (%74)

  • Hayır : 977 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE