Antalya

Korteje katılacak yıldızlar belirlendi

54. Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında yarın gerçekleştirilecek olan geleneksel korteje katılacak ünlü isimler açıklandı.

  Korteje katılacak yıldızlar belirlendi

20 Ekim 2017 14:01
-A

+A

 
54. Uluslararası  Antalya Film Festivali kapsamında yarın gerçekleştirilecek olan geleneksel korteje katılacak ünlü isimler açıklandı. 54. Uluslararası  Antalya Film Festivali yıldızlar geçidine sahne olacak. Türk sinema ve televizyon dünyasının birbirinden ünlü isimleri, festivalin 21 Ekim'de gerçekleşecek olan geleneksel kortejinde ve açılış töreninde Antalyalılarla kucaklaşacak.
 
Fadik Sevin Atasoy,  Necati Şaşmaz,  Şoray Uzun,  Birol Güven,  Mehmet Ali Erbil,  Murat Cemcir,  Osman Sınav,  Suzan Avcı,  Necla Nazır, Tuğçe Tayfur,  Ferit Aktuğ, Özlem  Balcı,  Şerif Gören,  Şebnem Dilligil, İsmail Güneş,  Atılgan Gümüş,  Burçin Abdullah,  Meriç Başaran,  Aydın Sarman,  Murat Han,  Cahit Kayaoğlu,  Erhan Ufak, Nilay Deniz, Elçin Karabulut,  Duygu Çetinkaya, Ertuğrul Şakar, Ali Bilgehen Birincioğlu,  Hasan Küçük,  İpek Erdem,  Christopher Walken, Juliette Lewis, Elia Suleiman gibi isimler de açılış ve kortejde yer alacak.
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2893 Oy (%71)

  • Hayır : 1195 Oy (%29)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE