Yaşam

Korku filmleri izle

Korku filmleri izle

7 Şubat 2017 09:49
-A

+A

İnsanların hayal güçlerini geliştirmesi için izleyecekleri filmler vardır. Bunlar insanların bilinç altına yerleşerek insanları etkiler ve bu konu hakkında daha çok düşünmelerini sağlar. Korku filmleri bu bahsettiğimiz etkileme olayını insanlara daha fazla adrenalin salgılatarak yapmaktadır. Tıpkı karanlık ortamda insanların korkarak bilinç altında hapsettiği şeylerden korkması gibi düşünebiliriz.

Vereceğimiz bu sitede korku filmleri izleyebileceğiniz gibi siteye kayıt olarak favori listenizi oluşturabilir, daha sonra izlemek için kaydedebilir ve bu filmlere yorum yaparak diğer izleyenler ile fikir alışverişi yapabilirsiniz. Film siteleri arasında yer tutmak ve daha fazla kişiye hizmet ve hitap etmek için web sitemize sizlerin rahatsız olabileceği hiç bir şey yapmıyor ve rahatsız olacağınız reklamları almıyoruz.

Filmleri sitemizden izleyebilir her türlü film isteğinde bulunabilirsiniz. Korku filmlerinde önemli olan ne kadar hikaye yani konu olsa da görsellik ve efektler de bir o kadar önem görmekte. Bu yüzden görselliğin çok fazla olduğu filmler daha çok izleniyor. Son yıllarda yapılan türkçe ve yabancı korku filmleri görsellik olayını gerçekten çok iyi başarmakta. Korku filmlerinde sürekli aynı konuların işlenmesi yani aynı konulardan bahsedilmesi yerine yeni sahneler, konular ve yerler işlenmeli. Bu şekilde olan filmler daha çok ilgi görmekte ve insanların bakış açısını değiştirmekte. Korku filmlerinin başında gelen Testere ve Koleksiyoncu filmlerini izlemeyi unutmayın. Kaynak: http://filmitekpartizle.com
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Manavgat Temizlik Şirketleri

Manavgat Temizlik Şirketleri

01:41 - 23 Haziran 2017

BOSNA HERSEK ÜNİVERSİTELERİ

BOSNA HERSEK ÜNİVERSİTELERİ

07:26 - 19 Haziran 2017

Yazlık Pijama Takımları

Yazlık Pijama Takımları

11:45 - 18 Haziran 2017

Hot Shapers Biber Jeli Sipariş

Hot Shapers Biber Jeli Sipariş

22:46 - 15 Haziran 2017

Alanya Tıkanıklık Açma

Alanya Tıkanıklık Açma

12:53 - 10 Haziran 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2729 Oy (%75)

  • Hayır : 931 Oy (%25)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE