Alanya

Kayıp koca bulundu

Kayıp koca bulundu

16 Temmuz 2017 21:41
-A

+A

54 gündür kayıp olan kocası Mehmet Çıdam’ı bulmak için Hatay’dan küçük çocuğu ile yola çıkan ve 6 şehir dolaştıktan sonra izine rastladığı Alanya’ya gelen Feride Çıdam, isteğine kavuştu. 
Bir bankaya kart başvurusu yapıp telefonu olmadığı için kendisinin telefon numarasını iletişim bilgisi olarak veren kocasının Alanya’da olduğu öğrenen Feride Çıdam, zor durumda olduklarını ve kocasını görenlerin haber vermesini istemişti. Haberin kamuoyunda duyulmasının ardından Mehmet Çıdam’ı görenler eşine ulaştı. Verilen bilgiler ışığında çocuğu ile birlikte eşine kavuşan Feride Çıdam, yardımcı olan herkese teşekkür ederek mutluğunu paylaştı. Feride Çıdam, “Gazetelerde çıkan haber üzerine bir bayan beni aradı. O mahallede bir evde oturduğunu söyledi. ‘İnsanlık namına yapıyorum, bir yuva yıkılmasın, tarif ettiğiniz kişi bir otelde çalışıyor’ dedi. Otele gittiğimde önce göremedim, sonraki gidişimde lojman yolunda buldum. Sonra konuştuk, bir araya geldik. Benim sevgim çok yüksek, dualarla büyük bir sevgiyle aradım, dualarla yola çıktım. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. 
Eşi ve çocuğu ile mutluluk pozu veren Mehmet Çıdam ise “Ben kredi kartlarından dolayı açıldım. Ödeyemeyince bankadan kredi çektim. Onu da ödemekte zorlandım. Biraz insanlar ders çıkarsınlar. Kredi kartlarına yoğunlaşmasınlar. Ayaklarını yorganlarına göre uzatsınlar. Parasızlıktan sıkıntılardan birbirimize düştük, ben de hata yaptım. Buraya gelip para kazanmak istedim. Eşim gerçekten vefalı, nankör olmayan bir kişidir. Evimizi çeki düzen vermek için çok yardımı katkısı oldu. İnsanlardan yardım bekliyor” diye konuştu. 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2891 Oy (%72)

  • Hayır : 1152 Oy (%28)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE