Yaşam

Kaliteli Şerit LED almak

Kaliteli ürünleri ile tanınan led Avrupa şirketi karaköydeki showroomda kullanıcılarına en güzel led ürünlerini sunuyor bu konuda sizelere güzel bir haber hazırladık…

Kaliteli Şerit LED almak

17 Ekim 2016 17:04
-A

+A

Kaliteli ürünleri ile tanınan led Avrupa şirketi karaköydeki showroomda kullanıcılarına en güzel led ürünlerini sunuyor bu konuda sizelere güzel bir haber hazırladık…

LED’LER

LED ürünlerini hayatımızın bir çok alanında yer alıyor mesela arabaların farlarında mesela sokak lambalarında mesela mutfakta ve dekor ürünü olarak gördüğünüz gibi çok yerde LED ürünlerini kullnıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz çünki LED ürünler daha verimli ve daha tasarflu bu nedenle insanlar artık aydınlatma ürünü alacaksa mutlaka bu yeni nesil ledlerden alıyorlar.

ŞERİT LED

Şerit LED adaptör fiyatları ile çeşitlerinin aydınlatmadaki yeri ve önemi çok büyüktür. Şerit LED adaptölerinin bu önemi, aydınlatma maliyetlerini doğrudan etkilemesinden kaynaklanmaktadır. LED adaptör fiyatları; LED'un yüksek kalite düşük fiyat ilkesiyle belirlenmiştir.

Şerit LED’ın unsurları

Şerit LED’ler adaptörlerdeki çıkış voltajına göre 5 volt, 12 volt, 24 volt olmak üzere 3 çeşittir. Kasa yapısına göre ise ; plastik kasa ve sac kasa olarak ikiye ayrılır. Bunların yanında şerit ledlerdeki elektriği düzenlemek için led trafo kullanılması gerekir çünki led ışıklar çok düşük düzeyde ışık kullanır bu nedenle fazla gelen voltajın düşürülmesi için mutlaka led trafoda sipariş edin. Tüm adaptör çeşitlerimiz; 2 yıl LED AVRUPA garantisi altındadır. Sizleri LED adaptör fiyatları avantaJlarından yararlanmaya davet ediyoruz. Bütün adaptör çeşitlerimize, adaptör menusü altındaki, ilgili alt kategoriden ulaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Daha fazlası ve şerit LED fiyatlarına bakmak için ledavrupa.net sitesine bakabilirsiniz

Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2848 Oy (%74)

  • Hayır : 975 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE