Yaşam

Instagram Beğeni Arttırma

Instagram Beğeni Arttırma

1 Şubat 2017 17:22
-A

+A

 

Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi Instagram, ücretsiz fotoğraf ve video paylaşabileceğimiz bir sosyal paylaşım sitesidir. Yeni güncelleme ile birlikte canlı yayın yapabilir, takipçilerinizle anlık görüntülerinizi paylaşabilirsiniz. Hesabınızı yeni açtığınızda takipçiniz ve takip ettiğiniz kişi sayısı sıfırdır. Arkadaşlarınızla takipleşerek bu sayıları arttırabilirsiniz. Hepimiz yüksek takipçi kitlemizin olmasını isteriz. Ama bu sandığımız gibi kolay bir iş değildir. Biraz emek harcayıp ilgilenmemiz lazım. Takipçi sayımızı arttırmak için insanların ilgisini çeken içerikler oluşturup, bunu paylaşıp, takipçi sayımızı arttırabiliriz. Takipçi sayımız arttıkça instagram beğeni sayımızda artacaktır. Bunun örneklerini Instagram’da görebiliriz. Instagram’da Sıfırdan başlayıp fenomen olan binlerce Instagram kullanıcısı mevcuttur. Tabi bu bir anda olan bir durum değildir. Belirli bir uğraşın ve emeğin sonucudur.

Instagram Hesap Açma

Instagram’da hesap açmak için Instagram uygulamasını telefonunuza indirip Gmail hesabınızla ya da Facebook bağlantılı olarak giriş yapabilir, Instagram kullanmaya başlayabilirsiniz. Fotoğraf ve video yükleyip takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Instagram beğeni özelliği ile takip ettiğiniz arkadaşlarınızın fotoğraf ve videolarını beğenebilir, takipçilerinizin de sizin fotoğraf ve videolarınızı beğenmesini sağlayabilirsiniz. Daha çok takipçi ve beğeni kasmak için çeşitli yollarla instagram beğeni hilesi ile daha çok takipçi ve beğeni elde edebilirsiniz. Bu hizmeti veren birçok site ve uygulama mevcuttur. Bu hizmeti ücretsiz ve ücretli yapan birçok uygulama ve site bulabilirsiniz.

Instagram Beğeni Kasma

Evet arkadaşlar hepimiz çok fazla takipçimizin olmasını yayınladığımız içeriklerin binlerce hatta milyonlarca kişiye ulaşmasını isteriz. Bu hayalle başlayıp milyonlarca takipçiye ulaşan binlerce kişi var. Sizde bu kervana katılabilir, paylaştığınız içeriklerin milyonlarca kez izlenmesini ve beğenilmesini sağlayabilirsiniz. Kısa sürede binlerce takipçi ve beğeni elde edebilirsiniz. İnstagram beğeni kasma ile takipçi sayınızı ve beğeni sayınızı arttırabilirsiniz. Yüksek takipçi sayısı olan hesaplarda ki içerikleri beğenen kişileri takip edebilir, Onlarında sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi günde birden fazla kez yaparak takipçi ve beğeni kasabilirsiniz. Belirli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonra zaten takipçi sayınızın kendiliğinden arttığını göreceksiniz. Takipçi sayınıza paralel olarak da beğeni sayınızın arttığını göreceksiniz.
 
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Aydın Kız Öğrenci Yurtları

Aydın Kız Öğrenci Yurtları

14:49 - 30 Nisan 2017

Haberlerden Haberiniz Olsun

Haberlerden Haberiniz Olsun

20:46 - 3 Ocak 2017

Kusursuz Cilt İçin Ottoman Body

Kusursuz Cilt İçin Ottoman Body

21:26 - 24 Nisan 2017

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

11:23 - 23 Nisan 2017

Banko Kuponlar

Banko Kuponlar

13:04 - 21 Nisan 2017

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2566 Oy (%74)

  • Hayır : 919 Oy (%26)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE