Turizm

İngiltere'den Antalya güzel haber

İngiliz tur operatörü Monarch Holiday, daha önce iptal ettiği Antalya'ya kendi havayolu şirketi Monarch Airlines ile 2017 sezonunda yeniden uçacak.

İngiltere'den Antalya güzel haber

10 Ocak 2017 20:18
-A

+A


İngiltere pazarında Antalya için olumlu bir gelişme yaşandı. Monarch Holidays markası ile satış yapan İngiliz firma kendi havayolu Monarch Airlines ile uçuşlara yeniden başlama kararı aldı. Turizmgazetesi.com’a bilgi veren Monarch Holidays Türkiye Satın Alman Müdürü Tamer Arlı, 2017 yaz Antalya uçuş programı daha önce tamamen iptal edilen Monarch Airlines’ın, 13 Aralık 2016’da aldığı yeni bir karar ile uçuşlarını sınırlı sayıda da olsa yeniden başlatma kararı aldığını bildirdi. Londra – Gatwick’ten Antalya’ya haftada 2 sefer yapacaklarını kaydeden Arlı, Monarch Airlines’ın Antalya bölgesine sezonda toplam 48 yeni uçuş gerçekleştireceğini belirtti.
 Dalaman’a haftada 22 sefer yaptıklarını ifade eden Tamer Arlı, burada yaklaşık 100 bin koltukluk bir kapasiteleri olduğunu ve Dalaman satışlarının iyi gittiğini vurguladı.Dalaman’daki ivme ile Antalya’nın da yeniden şirketin gündemine geldiğini bildiren Arlı, istenen sonuçlar alınması durumunda Antalya seferlerinin ileride artırılabileceğini de sözlerine ekledi. Arlı, Bodrum için de uğraştıklarını, 2018’de Bodrum’un da programlarına girebileceğini ifade etti.Tamer Arlı, uçuşlarının yüzde 90'ına yakınının kendi müşterilerinden oluştuğunu, ancak olanaklar ölçüsünde diğer tur operatörü ve acentelere de koltuk sattıklarını söyledi. Dalaman’da Saltedon Turizm ile çalışan Monarch Holidays, Antlya’da ise Mina Travel ile çalışacak.  
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Yeni Web Sitemizi Beğendiniz Mi?

  • Evet : 2741 Oy (%75)

  • Hayır : 932 Oy (%25)

ARŞİV

Hava, 10 Aralık
Alanya’deki Hava Durumu
+12

Yük.: +15° Düş.: -7°

Nem: 35%

Rüzgar: SSW - 4 KPH

                     E-GAZETE

                  AYNA MAGAZİN